1. 1.
    Tipik Türk kezosu, kısa boylu, etine dolgun, bir tık ötesi şişko olabilecek ve kafasını kapatarak namuslu ve düzgün kadın imajı çizen satıcı..
    Nalan denilen, suratında meymenet olmayan, çirkin ve at hayvanından bozma olan kadınımsıyla beraber ekibi sabote edip, satmak için plan yapmışlar ve patladılar.
    Edanın eşi ve çocukları izliyor ve utanıyordur diye umut ediyorum.
    insanın annesi, ekibini milyonların önünde satmak için bir işe girişiyor ve beceremeden patlıyor... Ne utanç verici... O çocukların yerinde olacağıma ölmeyi tercih ederdim..
    Eda, nın kocasına sesleniyorum, seni de geçmişte sabote etmiş ve satmış olabilir, ruhun duymamış olabilir, o yüzden çocuklara bir dna testi yaptır bey amca...
    Satış, pis düşünce, sabote etmek karakter meselesidir, iş yada aşk fark etmez, satan her yerde satar yada satmayı en az bir kere dener veya denemiştir...
    Hadi eda kezosu, haftaya da seni şutlasınlar çünkü ahlak hepsinden daha önemli...
    3 -5 ... hostesgorunumlupilot
  2. 2.
    Aşırı merhametli ve iyi gözüken ama arkadan da iş çeviren bir insan. Böyle insanlara sefils*ken diyor anneannem. E haklı da.
    ilk başlarda cidden iyi duruyordu ama ülkemizde masterchef entrikayla var olduğu için tatlı yarışmacılar bile sinsi davranışlar sergilemek için yırtınıyor.

(bkz: sefil siken)
    2 ... mileva maric
  3. 3.
    ben izlemeyi biraktim.
    elendi mi acaba.

hayatinda ilk kez tavuk parcaliyormus sanki atom parcala dediler.
    bilmiyorsun bu kadar belli etme
    beyin beceri yetenek sıfır.

git evinde kisir yap ye.
    ... beton baris
  4. 4.
    bundan masterchef olursa o restorante sıçar.
    1 ... baris hemen simdi
  5. 6.
    Bence o poğaça yapmaktan başka bişey bilmiyordur. Birde çok sinsi duruyo.
    3 -1 ... mimaramo
  6. 6.
    bundan masterchef değil masterbatör bile olmaz.
    4 ... anto
  7. 7.
    Güzel, seksi ve yetenekli yarışmaci aşığım.
    1 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  8. 8.
    fizik, güzellik, zeka, akıl, bilgi, kültür birleşimi hanımefendi.
    türbanı ayrı bir seksilik katıyor.

allah sahibine bağışlasın.

biz ömrümüz boyunca göremeyiz böylesini.
    2 -5 ... antik kilise sarapcisi
  9. 9.
    sinsi drama kraliçesi.
    ... ultra minyon
  10. 10.
    Seksi kadındır.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda