bugün

Şuan en çok istediğim şey gel hadi yapayım dese hemen hazırım zaten...
(bkz: ankara mithatpaşa)
bazen korkutucu olandır.

https://www.facebook.com/...m/videos/553368868168954/
Bilinenin aksine uzman kişiler tarafından yapılması gereken dokunma sanatı. Evet.
Yapmayı da yaptırmayıda sevmediğim faaliyet.
uzman eller tarafından yapılması gereken.

beş altı bayana masaj yapmışlığımız vardır.
haftada bir olmazsa olmazımdır.
Şu hayatta iyi öğrendiğim fakat en yakınıma dahi yapmayacağım tedavi yöntemi.

Angarya.
O iyi hissedecek, gevşeyecek diye ben bileğimden, omzumdan olacağım.
Yok öyle.

Oda arkadaşım boyun Ağrısından ölüyordu 2 tane kuru iğne attım, sıcak torba koydum 5 dkda çözüldü.

Kısa süreli etki için uzun süre çabaya ve Zaman kaybına fırsat veren maldır.

Heştek masajahayır #masaj'dakatliamvar
görsel
Mithatpaşada mı normal mi ? Şeklinde sorulası.
parmakların vücut üzerinde dans etmesi.
görsel
Sahildeki kızların hoşuna giden şeydir en çok. 4 ünden 1 i mutlaka kabul eder. Sonrası zaten seks. Evet.
görsel
Kızlara iyi gelen şeydir. Bu konuda uzman sayılırım. Japon masajı yapıyorum.
Klasik isveç en önemlisidir, geçen sene hobi olaraktan epey uğraş verdim sanılanın aksine uygulamacıyı da zihnen tertemiz yapar.
Şuan acayip canımın çektiği hadise.
Güzel ve bakımlı kadın ayağına yapmaktan keyif aldığım aktivite.
Guzel yapan kisiye elindeki tum serveti vermeye sebep olabilecek sey.
Goygoyu yapılıp, anlamından saptırılan bir konu olsa da, hem bedene hem ruha çok ama çok iyi gelen hede.

Profesyonel masör ya da masözler tarafından yapıldığında, şifa bulup rahatlamamak mümkün değil.

Özellikle uzak doğu, masaj konusunda ciddi eğitimler veren, bilimsel çalışmalarla harmanlayarak masaj konusunda " uzman" yetiştiren bölgedir.

Salt masörün yeteneği ve bilgisi değil, ortamın aydınlık seviyesi, kokusu, hijyeni, kullanılan aromatik yağlar, tuzlar, dekorasyon da çok önemlidir.

Hamamda tellak tarafından yoğurulmaya benzemez, seramonidir.
güzel ayaklı sözlük kadınlarına uygulayabileceğim bir kativite. ayaklara olan kısmı en uzun sürüyor genelde.
çok güzel masaj yaparım. hemde erotik.❤️
Tüm gün masa başında çalışan insanlar için bedava olmasını istediğim en önemli şey.
inanılmaz derecede şu an ihtiyacım olan tek şey. Her tarafım ağrıyor, özellikle boynum.
şu an çok ihtiyaç hissettim ama bugün yılbaşı, açık yer bulamam herhalde. bulsam da masaj değil mutlu son merkezidir...
Bazı uyuyamadığım geceler açıp videosunu izlerim rahatlatır.