bugün

Oynaması çok eğlenceli olan spor türü. Evet.
göbekli abilerin bile oynayabildiği spor türüdür. yiyorsa gelin halısahada sol kanattan bindirmelerimi tutun lan.
Süper bir oyundur.
çok fena oynanan oyundur. zevklidir.
Tenisi ne kadar seviyorsam masa tenisini de o kadar sevmiyorum, enteresan.
Çocuk oyunu.
5 saat durmadan oynayacağım ve yinede doymayacağım oyundur.
görsel
rio 2016 da bilmem kaç ülkeden bilmem kaç sporcu katılmış masa tenisine. bir tek değişik ırk olarak yunan sporcuyu gördüm alayı asyalı Uzakdoğulu.
nankördür, evet.
bir süre oynamayın eliniz esnekliğini kaybeder; smaç, kesme hak getire.
n'olursa olsun en sevdiğimdir.
masa tenisinde neden çekik gözlü arkadaşların daha başarılı olduğunu anlatan genel bir yazı için; http://www.spoura.com/masa-tenisi-kurallari/
Oğlum trollük bu değilse nedir acaba?
Zaytung haberi sandım lan.

2016 Avrupa Masa Tenisi Şampiyonası Tek Kadınlarda Portekizli Rakibi YU Fu'yu yenen milli sporcu Melek HU şampiyon oldu

Milli sporcu Melek HU, Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de devam etmekte olan 2016 Avrupa Şampiyonası'nda çeyrek finalde tek kadınlarda bir numaralı seri başı Alman HAN Ying'i 4-2, yarı finalde Hollandalı LI Jie'yi 4-0 gibi net skorlarla yenerek finale kaldı.

Masa tenisi tarihimizde ilk defa kaldığımız tek kadınlar finalinde Melek HU, Portekizli YU Fu'yu da 4-1 ile geçerek ülkemize altın madalyayı armağan etti.
Milli masa tenisi sporcumuz Melek Hu, çeyrek finalde "Alman" Han Ying'i, yarı finalde "Hollandalı" Li Jie'yi, finalde ise "Portekizli" Yu Fu'yu yenerek Avrupa şampiyonu olmuş. Çinliler dünyaya dağılmış, kendi aralarında eğleniyor.
Raket ve pinpon topuyla,iki yada dört kişiyle oynanan bir oyun türüdür.ayrıca bir spor dalıdır.
lisedeyken üst düzeyde oynadığım sayesinde madalyalar kupalar falan kazandığım daha sonra sıkılıp bıraktığım spordur. bir yerden sonra monoton oluyor hobi olarak görmüyor sadece kazanmak için oynuyorsunuz. tadında bırakılmalıdır.
Hava atmak için uydurulmuş bir spor. Evet.
Ülkemizde futbol ve basketbol harici sporların spor olarak görülmemesi sonucu masa tenisinin de bundan nasibini alması beni üzen durumlardan sadece bir tanesi.
favorı oyunlarımdandır.ama bılen ve merak eden arkadaşım olmadığı ıçın uzun zamandan berı yoruluncaya kadar oynayamadım malesef.herkes futbolun peşınde arkadaş.
üniversitede ders aralarında hocalarla oynadığımız eğlenceli oyun.
vakit geçirmek için ideal oyun. evet.
Ankara'da oyayan varsa hemen hazırım.
hatta masa tenisi, langırt ( fırfır yok ), 3 top bilardo, 4 top bilardo, Amerikan bilardo şeklinde postModern Pentatlon yapabiliriz.
askerliğin en güzel eğlencesiydi. evet.
Zamanında Askerde prof olduğum güzel spor dalıdır. Zevklidir velhasıl..
görsel
Çok severim. Farklı oynarım. Benle oynamadan bu oyunu ogrenemezsiniz. Herkesin bir zayıf noktası vardır bu oyunda.
bilek gücü ister.