bugün

Er gazinosu şeysi.
judo ve masa tenisi. özellikle masa tenisi. feyzli abi sporu.

türkiye cumhuriyeti sınırlarında ortalama düzeyde masa tenisi oynayabilen kişinin hayatının bi döneminde feytullahçı şakirt olmama ihtimali %2den fazla değildir.
Yapması en keyif veren sporlardan birisidir.
(bkz: tipsiz ping pongcular)
şakirtlerin judo ile birlikte ata sporu. (#44758325)
Başarılar le Ahmet. Selam ve bim ile.
görsel
Masa tenisi 2 VE YA 4 kişi ile oynanan, orta kısmında ağ olan bir masada oynanIR.
görsel
er gazinolarının gereksiz oyunu.
Bilardoya başladım başlayalı yüzüne bile bakmadığım spor dalı.
En eğlenceli aktivitelerden bir tanesi!
Futbol kadar değer görüyor olmaması üzücü.
özel bir yeteneğim olduğunu düşündüğüm spor dalı. öyle ki tıpkı teniste olduğu gibi rakip bulmakta oldukça zorlanıyorum. ter atmak için birebirdir.
Masa tenisi Çin’in ulusal sporudur.
liseye geçmeden önceki son seneydi. özellikle o dönem çok oynuyordum okulda. gerek derslerde gerek teneffüslerde. çok zevkli oluyordu ki kısa bir zaman olmuştu başlayalı zaten. ama iyi oynuyordum. güzeldi ya bunu oynamak.
Harika bir oyun. Acayip terletiyor el kol ayak bacak ne varsa çalışıyor. Sevdim. Evet.
yarım saatlik bir müsabakanın sonunda bacaklarınızın titremesine kollarınızın dermansız kalmasına sebep olan oyundur. hızlı şekilde kilo vermek isteyen varsa hiç öyle yüzme ile koşma ile fitnees ile uğraşmasın. günde 1 saat kadar masa tenisi oynayın ay sonunda tartı bile şaşırır duruma.
Zekaya dayanan ender sporlardan lakin kısa süre oynansa bike çok terletir.
Raketi alır saçınıza sürterek aşağı doğru çekersiniz, eğer çok zor geliyor yapışıp canınızı yakıyorsa süper rakettir; rakibe bakmadan güvenle maça çıkabilirsiniz. Bekendleriniz (backhand) rakibi topunuzu karşılayamayacak durumda bırakacaktır.

Ama saçınızdan yağ gibi kayıyorsa karşınızdaki rakip bebe değilse sakın maça çıkmayın; file üzerinden göndermeye çalıştığınız her topun anyaya konyaya gitme ihtimali vardır.
erkeklerin askerde profesyonelleştiği bir spor dalı.
lisede çok sık oynadığımız, inanılmaz zevkli oyun. masrafsız, tek kişi de oynarsın 2 kişi de 4 kişi de, eğlenceli bir aktivite.
çok zevkli bir oyun. bir şeye kafaya takıldığında hemen masa tenisi aranır. karşında biri yoksa duvarla paslaşırsın. varsa da kafana takılan şey hakkında tartışarak oynarsın.
göründüğü kadar basit ama bir o kadar da zor olan spordur. Gerçekten karşınızda da güzel dişli bir rakip bulursanız saatlerce koşmuş gibi ter atabilirsiniz.
Çakmayı bilmiyorum ama topu masada tutmayı iyi beceririm. Birde servisleri falsolu kullanırım. Kısa atarım.
güncel Önemli Başlıklar