bugün

o tansaş olmasaymış şehrin toplanma yeri olmayacakmış nerdeyse. tüm hareketin başlangıcı ve bitişi orasıydı. şimdi yıkılıp genişçe bir meydan yapıldı tansaş da kenara alındı.
alman turistlerin garsonlarin kucagindan inmedigi guzel tatil beldesi , en son 11 yasimda gitmistim.dusun bak hala aklimda kalmis.
özetlemek için tek kelime yeter: pahalı.
Esnaflarının gavat olduğu Türkçeden çok ingilizce konuşulan tatil beldesi halkı sıcakkanlıdır hakkını yemeyelim. Her an yolda domuz görebilirsiniz.gerçi çarşının göbeğinde bikiniyle gezenlerden pek farkı yok özetle. Yemeklerde genelde otellerde domuz eti kullanıldığı çok doğrudur turistler ağırlıklı olduğundan Türklere de iteliyolar domuz eti ve domuz yağından yapılmış olan yiyecekleri velhasılıkelam tavsiye etmiyorum Not: izmir'in canını yeyim ben.
iyi güzel hoş ta, şu ezan sesini bi kısın be. (bkz: turistik yerlerdeki ezan sesi kirliliği)
otel seçimi iyi yapılması gereken yer. lan dalaman havaalanına marmaristeki bir otel 90km uzaklıkta. ne anladık bu uçak yolculuğundan. ne anladık bu tatilden.
bodrumdan iyidir sanki.
Az kaldı geliyorum. Kendimi bir an önce sularına ve gecelerine bırakacağım.
ülkenin en güzel yerlerinden biri görülmelidir.
iki gün kaldı, bekle.
Barlar sokağında girdigimiz her club'ta yabancı hatunlarin "hi honey wanna hang out??" tarzi tacizlerine uğradığımız yer.

Edit:yasandi. *
özlenen yer.

salı sabahı oradayım. bol bol hasret gideririz artık. *
Turkiyede sevgili ile tatil yapılmayacak yerler listesine bir numaradan giren Muğla'nın güzel ilçesi ama resmen rusyanın arka bahçesi.
diyarbakırın kazası olan minik kasabamız. nüfusa oranla öyle gözüküyor.
son yangında 44 hektar ormanı yanıp kül olan ilçemiz.

yangının mutfakta alev alıp, balkona çıkarılan ve balkonda patlayıp ormana sıçrayan tüp yüzünden çıktığı söyleniyor.

inandırıcı mı ? değil ama burası da türkiye bazen gerçekler tam da göründüğü gibi.
Köyleri ve civar beldeleri eşsizdir. Turunç, bozburun, içmeler vb. Hele yaz geceleri geç saatte ıssız bir yerde arabayı durdurup sabahlayın , o kayıp duran yıldızlar anlatılmaz.
Kopekbaligi koyu olan ilimiz.
turizmci kazıkçı ibnelerin milleti kazıklamak için kol gezdiği ve kandırdığı güzel şehrimiz. bu piçlere itibar etmeyin her şeyi kendiniz basit şekilde yapın.
hayatımda gördüğüm en temiz turizm kentidir.
cubucak koyundan emel sayin koyun denizden yururdum. yol uzerinde degisik girintili kucuk koycuklarda birden fazla sevisen cifte rastlar kolay gelsin der yoluma devam ederdim. ne gunlerdi sene 2005 filan. bide cubucakta kavga etmistik. ortalik filan karismisti. bizim kavgadan sonra millet birbirine girmisti filan. serefsiz bir grup vardi denizlilerdi galiba. simdi olsam direk karakola gidip sikayette bulunurdum. hatta belki simdi de gidebilirim. aklima geldigi iyi oldu. bide deli gibi icerdik sadece sarab icerdik lan . marmaris merkeze inincede o bar senin bu bar senin icki alkol turist kizlar. sabahlarin 7 lerine 8lerine kadar marmarisin sokaklarinda surtmek. ve sonunda eve donerken midenin okadar ickiyi kaldiramayip kusmak gunumuz boyle sonuclanirdi. genelde . bide cubucakta cok guzel bi kiz vardi ismini hic bilmedim ama cok guzeldi onu biliyorum sadece
ilerleyen zamanlarda bir ev almak istediğim yer. Marmaris güzeldir, yaşanır, mutlu eder insanı..
Ege aşktır aşk. Bekle beni geliyorum.
yazın memleketin en semiz hokkabazlarının istilasına uğrayan

kışında ankara aydınlık evler, emekli mahallesine benzeyen

doğası güzel, kendi beş para etmez yer.
buraya gelen turistler de bizden birileri gibi. sanırsın john amca tokat'tan, oksana izmir'den, lian mardin'den gelmiş gibiler.
Ara sıra uğradığım kendi halinde bir tatil beldesi.
hele gökova'nın oradaki deniz manzarı. Heyt be.