bugün

(bkz: markagezisi com)
dolandırıcı alışveriş sitesidir. kimse fiyatlara kanıp sipariş vermesin, direk tescilli hırsız bunlar. sitede gösterilen ayakkabılar gelmiyor sonrasında da ne para iadesi nede değişim yapılıyor. baştan sonra hepsini anlatacağım;

internette ayakkabılara bakarken şans eseri buldum bu siteyi. her yerde fiyatı 300 lira olan cat marka bot 154 liraya satılıyor sitede. ödeme seçenekleri de para havalesi ve kapıda ödeme. online alışveriş seçeneği yok yani. bende gönül rahatlığıyla kapıda ödemeli şekilde siparişimi verdim. ertesi sabah siteden telefonumu aradılar siparişinizi kargoya veriyoruz diye, özellikle sordum sahte ürün gelirse kabul etmem diye. orjinal cat gelecek ama önceki sezon ürünü olduğu için ucuz olduğu söylendi. ekstradan da kredi kartıyla kapıda ödeme yapacağım için 10 lira daha indirim kazanmışım. fiyat 144 lira oldu yani. neyse güven verdi bana bu alçaklar. öbür gün oldu geldi kargo, ödeme yapamadan kutuyu açamayacağımı söyledi kargocu. bende ısrar etmeden kredi kartıyla çektirdim tutarı. kutudan pazarda 10 liraya satılmayacak, cat ile alakası olmayan birşey çıktı. hemen aras kargoya gidip geri iademi yaptım. adamlara da uzun süre ulaşamadım. en zonunda açtılar telefonumu ve bugün ödeyeceğiz, yarın ödeyeceğiz diye diye 3 hafta oyaladılar beni. en sonunda çağıralırım ve whatsappımı engellediler. bende sözlükten yaptıklarını yazdım bunların(bu yazı değil, öncesinde yazdığım bir entry). google a sitelerinin adı yazıldığında ilk sırada çıkınca benim yazdığım bunlar beni tekrar aramaya başladılar, yok işte siz bizi yanlış anladınız yok şöyle yok böyle. yalvar yakar yazıyı sildirdiler bana 3 gün içinde söz verdiler parayı göndereceklerini. bugun son gündü, aradım tüm telefonları kapalı. artık paramı gönderseler bile silmem bu yazıyı yeter ki bu adiler başka insanları salak yerine koyamasınlar.

özet: sakın ama sakın sipariş vermeyin dolandırılırsınız. biraz araştırın internette başka sitelerde de dolandırılan insanların yazıları var.