bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  italya da yeni hükümeti kurmakla görevliymiş diyorlar.

  --spoiler--
  1999-2004 dönemi için Avrupa Komisyonuna "Rekabet" alanında sorumlu üye olarak atnmıştır ve halen bu görevde bulunmaktadır.
  --spoiler--

  dahası; http://www.kimkimdir.gen.tr/kimkimdir.php?id=2490
  ... tako
 2. 2.
  ilk açıklaması enkaz devraldık olabilecek italya nın yeni başbakanı. allah kolaylık versin.
  ... jigsaw2
 3. 3.
  italya'nın yeni başbakanıdır ve david rockefeller'dan aldığı finansal destekle trilateral komisyon'u kurmuştur. daha önceki lukas papadimos girdisinde bahsettiğim gibi bu kişi de david rockefeller'ın kurduğu trilateral komisyon'a üyedir siyasette tesadüf olmaz pek ne dersiniz?

  kaynak:
  http://en.wikipedia.org/wiki/Mario_Monti
  http://en.wikipedia.org/wiki/Trilateral_Commission
  ... basketbol asigi
 4. 4.
  italyanın çiçeği burnunda başbakanı. gelişi bana kemal dervişi hatırlatmıştır. küresel sermayenin emrinde, trilateral komisyonun avrupa şefi ve uluslararası banka ağalarına göbekten bağlı bu adam sadece italya değil tüm dünyada sahneye konulan liderleri yıkarak gerçekleri gizleme ve halkların ağzına bal çalma projesinin tipik bir örneğidir. türdaşı olan yeni yunan başbakanı lucaas papadimos da aynı şekilde küresel sermayenin ya da daha açık konuşalım "yeni dünya düzeni" nin adamıdır. teknokratlardan kurulu bu yeni yönetimlerin arap coğrafyasındaki yalancı baharların getirdiği/getireceği kukla yönetimlerden farkı olmayacak. bankalar kurtarılırken, insanlar fakirleşmeye devam edecek. hatta şunu da söylemek gerek ki, avrupa yavaş yavaş para birliğini kuzey-güney şeklinde bölecek ve ucuz borçlanma dönemleri sona eren bu ülkeler farklı bir birliğe doğru gidecek.
  ... bobbyfischer
 5. 5.
  istifa etti süper mario monti.
  ... keepx