1. 1.
  2007 yılında helsinki'de yapılan eurovision şarkı yarışmasını kazanan bayan şarkıcı. kazanması ile bir daha eurovision izlemememe sebep olacak varlıktır.
  -2 ... eskicameldahaiyiydi
 2. 2.
  hayatımda gördüğüm en çirkin bayanlardan biridir kendisi.
  imaj hiçbir şeydir cümlesinin de kanıtıdır galiba aynı zamanda.
  1 -2 ... shyer
 3. 3.
  (bkz: obez kısa ve galiba lezbiyen)*
  2 -1 ... dont be cute
 4. 4.
  bana da lezbiyen gibi geldi lan bu, fazla erkeksi bir görünüşü var çünkü, ilginç. mümkünse benden uzak olsun dediğim 2007 esc'de sırbistan'ı temsil eden hatun (bkz: bu bir tanımdır) * *
  -1 ... thomas anderson
 5. 5.
  14 Kasım 1984 doğumlu şarkıcı.
  http://www.marijaserifovic.net/
  ... eskicameldahaiyiydi
 6. 6.
  sanatkar bir ailenin kızıdır. annesi sırp, babası boşnaktır. müzik dünyasına ilk adımını bir whitney houstons şarkısı olan ''will always love you'' ile atmıştır.
  1 ... annabell lee
 7. 7.
  eurovisionu kazanmak icin ne ingilizce soylemek, ne orasini burasini acmak, ne olaganustu bir sov yapmak gerekmedigini, sadece ama sadece iyi bir sarkiyla nasil da birinci olabilecegini gosterebilmis kadindir. tebrik edilmesi gereken kadindir.
  bu arada "iyyy bu kadin cok cirkin" diyen arkadaslarimizi gorunce halkimiz ne kadar da iyi muzikten anliyor (!) dememizi saglamistir.
  tebrikler marija serifovic! bizim ulkemizi de ilerleyen senelerde sibel tuzun gibi bacaklarini ve goguslerini acarak bir yerlere varacagini sanacak kadar salak olan, sonra da basarili olamadigi icin sabaha kadar aglayan bagyanlar degil, senin gibi belki cirkin ama guzel muzik yapan insanlarin temsil etmesi dilegiyle...
  1 -4 ... sobaninyanindayatanevkedisi
 8. 8.
  thank you europe... diye kıçını yırtan hormonlu abla.
  -1 ... isildur
 9. 9.
  (bkz: #1637729)
  ... leskote
 10. 10.
  Resmi sitesinde (bkz: http://www.marijaserifovic.com)Azerbaycan'da çekilmiş fotoğraflarını görüp şaşırdığım 2007 Eurovision birincisi Sırp vatandaşı sanatçı. Hatta Azeri bayrağıyla beraber çektirdiği bir resmi de mevcut.
  ... makinaci