bugün

benden bu kadar, kal sağlıcakla' diye mesaj atıp aniden gitmiş yazar. ne oldu da gittin, az bekleseydin de anlatsaydın bana. olmaz mıydı?

iyi çocuktu. umarım bu çöplüğe geri dönmez. vakit kaybı çünkü.
Seninleyim sağ salim atlar aslanım haydi bakalım..
Bir kaç entrysine denk geldiğim kadarıyla delikanlı, zeki, kendini geliştirmeye çalışan güzel yürekli bir yazar.
Yazık kim doğurduysa aq.
Kendisi tohatlıdır hemşehrimdir.
Çok delikanlı adam. Herkesin eksi butonunu çökerttiği entryme açık şuku vermiştir.

Ilgili entry (#43435486)

Zayıfların dostu zalimlerin düşmanı yazar.
Fakirin hakkını zenginden alan yazar.
Halkın yanında feodalizmin karşısındaki yazar.
'Farkında değillerdi, annelerinin tüm masumiyeti ellerimde oyuncak olmasına rağmen bunu göremeyecek kadar kör ve sığ düşünen insanlardı.' diyeceği günü bekliyorum dört gözle.

Zeka seviyesi ve mizah anlayışı sözlükteki birçok kişinin üstünde olan yegane yazar.

Umarım yokluğunu hiç hissettirmez. Çünkü kendisi gibi başka bir yazar yok bu ortamlarda.

Kendisiyle Kazakistan topraklarında kımız içeceğimiz o güzel günleri görme hayaliyle...

görsel
görsel
eceliyle bile çaylak olursa dünyanın şah damarı kesilmişçesine kan akıtacağımız ömrümüzün sebebi ustamız. evet.
saçımın akına bakma sultanım
on sekiz yaşına girmiş gibiyim
belki senden üç beş yaşlıyım
zincire vurulmuş aslan gibiyim

parçasını kendisine armağan ettiğim kardaşım.
nikaltıma saçma sapan şeyler yazmazsan

bu yaz erkek arkadaşınla hollandaya gönderip

nikah masrafını da ben çekecem.
Manitam olur kendisi,öyle atıp tuttuğuna bakmayın burda poncik bir yüreği vardır. Kötü söz nedir bilmez. zor duruma düşene dayanamaz merhametlidir.benden başka kimseyi ağlatmaz.
adam deli yahu gözyaşımla sarhoş oluyor.
Bazı sözlük hanımları benim olana el uzatıyormuş diye duydum ama şimdilik sürüncemede kaldı. Önümüzdeki maçlara bakıcaz.
kendini sürekli gündemde tutmaya çalışan troll yazar. Gördüğüm kadarıyla nickinin altına yazılan entry'lerin yarısından fazlasını kendisi girmiş
(#42497816) kadına şiddetin kadınların kocalarına yeterince "ihtimam" göstermemesinden dolayı olduğunu zanneden bir adet şahıs. allah akıl fikir versin, vicdan versin diyoruz. bugün de biri adına utandım.
31 çekerken bir eliyle de ak 47'yi manipüle edip hedefe doğrultup atış yapabilen mücahit kişilik.

çok özledim aq 2016 cizrede terörist sikmeyi. ihihihi.
yaşar kemal denen şahsın tırt romanı ince memed'i 3'e katlayıp 5'e bölecek bir hayatı reelde yaşamış olan karizmatik yazar.

kemalizmle mücadelede etkin bir unsurumuzdur.
Benim gibi tohatlıdır. Merhaba canım hemşehrim.
Akşam a güzel yemekler yap.kirmizi donunu giy. Suyuda ısıt
Gelecem. Eksik bir şey olursa basarım kırbacı.
Hımm, sanırım biraz özenti olan yazar.
Hele gel hele gel
Bassak kebabını hazırladım
Tattiracam.
inş romalıdır. Swh.
(bkz: malcus tullius)
(#42753246).
büyük penisli hamal kürt baba misali sözlüğü sırtında taşıyan ama kıymeti bilinmeyen yazar.

görsel
Sevdiğim bir yuvzır. Ahbaplarım arasındadır.
başlık altında birbirlerine çiftleşme dansı yapan erkekler görüyorum. töbe est...
http://www.youtube.com/watch?v=695FKt4nxis