bugün

sorsan müslümanım diyecek ama icraata gelince islam dinine karşı aşırı derecede saldırgan ebu cehile rahmet okutan itici zevat. sen eğer adamsan anan baban ölürse onların cenazesini cami avlusuna getirme usta çünkü islam dinine her türlü pisliği yapan birinin camiye cenaze getirmesi adamlık değildir.

temsili ebu cehil : görsel
Frank Lucas'ı okuyup sinirini bozacağına Ömer Hayyam okuyup keyiflenmesini tavsiye ettiğim yazar.

için temiz olmadıktan sonra
Hacı hoca olmuşsun, kaç para!
Hırka, tespih, post, seccade güzel;
Ama Mevla kanar mı bunlara?
...........................

insan son nefesine hazır gerekmiş
Nasıl ölürse öyle dirilecekmiş
Biz her an şarap ve sevgiliyleyiz;
Böyle dirilsek işimiz iş.
............................

Sen sofusun, hep dinden dem vurursun,
Bana da sapık, dinsiz der durursun
Peki ben ne görünüyorsam o'yum
Ya sen ne görünüyorsan o musun?
doğru bir karardır.
Senden önce verdim.
(#45805850) ile fenerbahçe' nin 1959 öncesi amatör şehir ligi şampiyonluklarının 1959 sonrası profesyonel lig şampiyonluklarına eklenmesi mantıksızlığını savunması ve galatasaray şampiyonlukları hakkındaki kırıcı çıkışları sebebiyle donuza eklemekten büyük mutluluk dudyuğum yazar. kendisini donuza eklerken sözlüğe donuz butonunu kazandıran sevgili moonlight sonata' ya teşekkür eder, kendisini bir daha okumayacak olsam da futbol hakkında objektif olup rakiplerin şampiyonluklarına saygı duymasını rica ederim. lütfen futboldaki dostluk bağlarına destek verin. mutlu ama uzak olsun. en güzeli böylesi...

edit: hatalı entry numarası düzeltilmiştir.
Severim kendisini. Sevgiler.
Oldu mu, yoksa hala karar aşamasındamı olduğunu öğrenmek istediğimiz yazar.
sözlüğün bu açıklamaya ihtiyacı var.
“ Sen büyüyünce ne olmak istiyorsun?”
“ Ben mi? Şey...”
“ Hadi söyle bakalım; Doktor mu? Avukat mı? Yoksa ressam mı?”
“ Ben şey olmaya karar verdim…”
“ Eveeet! Ne olacaksın?”
“ Ben büyüyünce, manyak olacağım.”
Bu beklenmeyen cevabı verdiğim zamanlar daha küçüktüm. O zamanlar, ‘manyak’ kelimesi hoşuma giderdi. Böyle olunca güçlü, cesur, herkesin korktuğu biri olacağımı sanırdım. Hatta bizimkilerin, komşularımıza benden gururla bahsettiklerini bile hayal ederdim...

https://www.amazon.com.tr...B1fat-Batur/dp/6055329255
Tek ortak tarafımız elmas bogazici hayranlığımız. Bir anda çekti gitti ve bizi elmas bogazicisiz bıraktı.
doğum günü kutlu olsun bana bira borcun var artık.
her zaman kilo batra, akşam kadıköy'de biran hazır...
kız olabilir.
inşallah kızımdır...

true, zehri bırakıyorsun ortaya sonra bana patlıyor.
Hadi inşallah kız çıkar.
islam düşmanlığı yapmakta level atlayan zevat.
cesaret edemediği başlıkları açmaması gereken zevat. islam dini senin boyunu aşıyor bence ölmeden önce vasiyeti yaz beni camiden kaldırmayın notu düş?

başlığı açan: manyak olmaya karar verdim (05.09.2022 12:39)
en son entry: kadınların nasıl dövüleceğini anlatan hoca 12:43)
şu başlığı açıyor (#45846511) siliyor tekrardan açıp son cümleyi dinci olarak yazıyor. bu kadar cahil biri. dincilikle bu konunun ne alakası var biri dinsiz bile olsa kuranda ne yazıyorsa onu söylemek zorunda ama sen ve senin gibiler itikatsız olduğunuz için terk derdiniz islam. bence sen ölmeden vasiyetini yaz benim cenazemi kiliseden kaldırın de.
frank lucas uğraşıyorsa iyi biridir.
frank'cım o değiştirdiğim son cümle değil, son kelime. ayrıca başlığı silmedim, müthiş sözlüğümüzde başlıkta değişiklik yapınca maalesef hem eski başlık kalıyor hem de değiştirilen başlık ayrıca açılıyor.

farkındaysan cahillere pek cevap vermiyorum ama senin yerin ayrı biliyorsun. senin islam harici tek alternatifin hristiyanlık olabilir ama benim değil. bu yüzden kiliseden de kaldırılmasın cenazem. nereden kalktığı da umurumda değil ayrıca. benim islam gibi bir derdim yok. bu videoda görüldüğü gibi dünyanın islamcı, yobaz dincilerle onlar yüzünden problemi var.

son olarak senin şu an mel ile stadın önünde buluşman gerekmiyor muydu?

gerçekten çok yazık...
islam dini hakkında zerre kadar bilgisi olmamasına rağmen algı yapma konusunda oldukça yetenekli biri lakin islam cahili zevattır. cenazen umrumda değil ama okuduğunu idrak edemezsen veya anlamazsan biliyormuş gibi fetva verme? hoca ne demiş 3 şekilde dayak atılır demiş seçenekleride söylemiş sizn kemalistler gibi öldürene adar dayak atın dememiş kaldı ki ayetlerde yazanı söylıüyor sen gibi itikatsızlar adamın fikri düşüncesi gibi lanse ediyorsunuz..
bilal'e anlatır gibi anlatayım!

birincisi cenazem umrunda (bkz: umurunda) değilse bu ne?

--spoiler--
sen eğer adamsan ölmeden vasiyetini yazar benim cenazemi kiliseden kaldırın dersin. senin cenaze namazın şerri hükümlere göre kılınmaz.
--spoiler--

ikincisi, ben kadının erkeğe itaat etmesine ve erkeklerin dayağına maruz kalmasının erkeğin hakkı olmasına karşıyım. zaten islamı kabul etmeme sebeplerinden bir tanesi de bu. kadının erkeği dövme hakkı var mı bu arada dininizde?

bizim öldürene kadar dayak attığımızı ve bunu savunduğumuzu nereden çıkardın? sizin gibi bir kitabımız var ve orada kadını dövme taktikleri mi veriliyor da bizim haberimiz yok?

neyse sana bu kadar yeter, adam olmayana fazla bile. he bu arada mel seni bekliyordur stadın önünde. yine korktu gelemedi demesinler haberin olsun. daha önemli işlerim var, bu son cevabımdı. bye...
Tahminen bana zararı dokunmayacak, sevdiğim yazar.
en ufak hakaret olmayan girileri sildiren zevat. ben 7 / 24 eleştiriliyorum hakaret olmadığı sürece ne yazılırsa yazılsın önemli değil ama sen islam cahili biri olmana rağmen her olayı alt üst yapıyor aklınca algı yapıp islam dinine saldırıyorsun. o kadar çok akıllısın madem daha 3 ay önce özele yazıp ya frank bana bi saat bul 2000 tl yi geçmesin diyen sen değilmiydin? gittim saati sahibinden buldum bu dedim şöyle bu böyle bunu alısan artısı budur şunu alırsan eksisii budur dedim saatlerce sen için sahibinden com da kafa yordum 2 bin tl parayı ortaya getiremedin banada ya frank saatin sahibiyle pazarlığını sen yap dedin mi? dedin bende sana alıcı ben değilim sensin pazarlığını sen yap dedim mi dedim? yav arkadaş sen bi zevata mesaj atıp pazarlık yapamayacak kadar yeteneksiz sıradan saatlerden anlamayacak kadar cahil 2 bin tl parayı veremeyecek kadar maddi durumu olmayan biriyken islam dini hakkında algı yapmak senin boyunu aşar neyine saat senin sen git çalış paranı kazanmaya geleceğini kurtarmaya bak.
Fenerbahçe fanatikliğini abartmasa donuz listemde olmazdı. Yoksa iyidir.

Edit: eksileriniz fikrimi değiştirmiyor canlar, unutmayın.
ulan şu sözlükte maddi durumdan ötürü dini eleştiri yapılamayacağını savunanı da gördük ya, artık ne olsa pes demeyiz heralde.