bugün

(bkz: mansur yavas cigerimi soktun)

Yeni nickim hayırlı olsun.
çok üzülüyorum size. burada anketlerle kendinizi orgazm ediyorsunuz sonra seçim gecesi hile var lan aq diye ortalıkta geziyorsunuz.
Kürtlerden oy alalım derken vatanı satan akpydi arkadaşlar.

Aynı yanlışa düşen kim olursa, benden oy alamaz.
halkın yanında, halkla empati yapabilen, halkın ihtiyacının ne olduğunu çok iyi bilen bir yönetici.
akp’liler utanır mı? Sanmam.
Sonraki cumhurbaşkanı seçiminde aday olursa direk düşünmeden oy vereceğim lider.
Ekonomiyi ekonomi bilenlere teslim etmeyi vaat edene vericem oyumu. Öyle konuşursa neden olmasın.
Hıçbirsey yapmıyor diyenler mansur yavaş görmüş melih gökçek kılıklıdır.
Akpnin en büyük trolü i. Melih gökçek in ipligini pazara çikararak ankaralinin hakkini söke sòke almıştır.
Dinozor seven yaĺlah jurassic parka.
Kişiliği inceden hoşuma gitmeye başladı. Dürüst insan sevdalısıyım.

inceden derken yavaştan demek istedim konunun muharremle alakası yok.
Milliyetçi ülkücü bir gelenekten gelmesi.
Karizmanın k sinin olmamaması.
hitabetinin zayıf olması.

Bunlar zayıf yönlerinden bazıları.
görsel

kendisine olan sevgim ve biraz boş zamanın birleşimi sonucunda, bir zack snyder filmi tarzında posterini hazırladığım güzel insan.

superman'den de o kadar farklı sayılmaz ankara için. geldi, kurtardı, kurtarmaya devam ediyor...
görsel
görsel
232 bin 351 aileye toplamda 100 milyon tl yardımda bulunacak olan ankara büyükşehir belediye başkanı. Aile başına 400 tl düşecektir.

Elinde imkan olsa daha fazla destek olacağını düşünüyorum, keşke olsa. Bu kadarı da ihtiyacı olan ailelere bir nebze olsun en azından gıda konusunda yardımcı olacaktır.

Ayrıca Diğer belediye başkanlarından da beklenen harekettir. Keşke bu konuda yarışsalar.
trollükle veya trollerle hiçbir alakası olmayan, işini gayet hakkıyla başarıyla yapan bir icraat ve devlet adamıdır.
ak mallar kendi adamlarıyla karıştırmasın.
ilkokul seviyesinde yaklaşımlarla karşısında duramayacakları adam gibi adamdır.
Mansur başkan vurdukça ak itler kuduruyor.
Korkmayın lan akbabalar.

2023'teki müstakbel c.başkanımız kısmetse.

Ayrıca yaptığı icraatlar ortada. Heykel meykel geyikleri boşuna yapıyorsunuz.
Özlenen ve beklenen siyasetçi profili tam olarak budur.
bugün biraz insanların düşüncelerini uzun uzadıya okuduğum kadarıyla Tahminimce 2023 seçimini kazanacak olan kişidir.
içlerinden geçecek içlerinden büyük başgan.
CHP bataklığından çıkıp,

bağımsız adaylığını ilan etmesini sabırsızca beklediğim adam gibi adamdır.
Sayende Tam 65 dakika otobüs bekledim ya, işin gücün rast gitmesin Mansur Yavaş. Tasarrufunuza sokayım sizin ben.
(bkz: mansur yavaş ciğerimi söktün)
Ankara kart uygulamasını indirip otobüsün kaç dakikada geleceğini önceden görmeyi akıl edemeyen, tam kapanma esnasında bile saat başı otobüs bulabildiği gerçeğini görmek yerine tasarrufa sokma derdinde olan sikim sokum akıllıların eleştirdiği başkan gibi başkan, adam gibi adamdır.
Aktrolleri ve kürtçüleri kudurtan büyük başkan.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar