bugün

entry'ler (15)

kilicdaroglu yurekli richard

Sözlüğün en boş yazarı.

ayşegül aydın ın hayatını kaybetmesi

Daha bunlar başlangıç ne kadar tacizci tecavüzcü ne olduğu belirsiz afg.n mülteci varsa ülkeye soktular.

mount and blade 2 bannerlord

Nexus mods da topluluğu ölmüş olan oyun oyuna uzun bir ara vermiştim şimdi tekrar indirdim ama çoğu mod ölmüş çoğunun güncel halinide bulamadım ve yeni güzel modlarda yok.

mansur yavaş

Aktrolleri ve kürtçüleri kudurtan büyük başkan.

akp li vekilin yeğeninin paylaştığı video skandalı

Ne diyeyim hala bunlara oy atan yüzsüzler utansın bizi dünya kadar vergiye mahkum edip kendileri saraylarda dünya kadar maaşlarla yaşıyor.

türkçü olan alevi

Gayet doğaldır Alevi Türklüğün hasıdır 7 ulu ozanda türk'tür. Dualarımızı ve semahlarımızı Türkçe yaparız. Birçok Eski Türklükten gelme geleneklerimiz vardır örneğin ağaca bez bağlamak GökTengri inancından gelir ve bu bizim köyde hala mevcuttur. Alevilerin çoğu Türkmen ve Yörük kökenlidir.

başak purut

Ekşi sözlüğü bitiren adam ne kadar saçma sapan Kürtçü, aktroll ve sol gericiler yazar yapıldı. Ne zaman girsem çoğu başlıkta ve entrylerde ırkçılığa uğruyorum ve bunu benim dilimle benim ülkeme, tarihime ve atalarıma hakaret ediyorlar ama hiçbirisi uçurulmuyor biz kendimizi savunsak bize ırkçı faşist diyorlar. Troller sürekli provokasyon amaçlı başlık açıp açıp kaçıyor bitirdiniz sözlüğü.

ekşi sözlük ün uludağ sözlük ten kaliteli olması

Eskidendi o troll yuvası oldu orası artık. Sürekli saçma sapan provokasyon amaçlı başlık açıp kaçıyorlar. 2020'den sonra orayı Türk düşmanı ırkçı faşist Kürtler istila etti. Böyle giderse kalitesi de gitgide azalacak gibi.

zamanla duygusuz ve ruhsuz bir insana dönüşmek

Depresyondan kaynaklı olduğunu düşündüğüm benim içinde olduğum durumdur...

hunların türk olmadığı gerçeği

Macarların Hunlardan gelme olduğunu bilmeyen trolldür. Ayrıca Macaristan Cumhurbaşkanı Janos Ader'in fenotipi Turaniddir. Hem ayrıca Macarlar Türkleri çok severler hatta Macaristan'da kurulan Turancı bir parti bile vardı.

filistinlilerin türk düşmanı olması

Bizim ülkemizin vatandaşları onlar için Uygur Türklerine yapmadığı desteği yaptı Filistin için o kadar ayaklandılar hatta asker gönderelim bile dediler ama Uygur Türkleri olunca sustular. Peki onlar bizim için ne yaptı? Tabiki de hiçbir şey! Siz hiç Uygur Türkleri için eylem, gösteri yapan bir Arap gördünüz mü? Ya da Azerbaycan'ı destekleyen Karabağ zaferini kutlayan ? Hayır israil ise Azerbaycan'ı destekledi ve Filistin Ermeni soykırımını tanımaktadır ve çini Uygur Türklerine karşı desteklemektedir. Ayrıca Filistin ve bazı Arap ülkeleri 1. Dünya Savaşı'nda ingilizlerin yaptığı Osmanlıya karşı Arap isyan bayrağını kullanmaktadır. Azerbaycanlı kardeşlerimiz neyseki bizim ülkedeki gibi Arap sevici değiller ve israil'i destekleyerek en doğrusunu yapıyorlar.

şah ismail kürt olması

Kürt faşistlerin ve alevileri sevmeyen araplaşmış türklerin uydurmasıdır.

solcu sosyalist komünist kılıklı kürtçüler

Ekşi sözlükte bol bol bulunur bu tiplerden solculuk maskesi altında saklanan Kürtçü teröristlerdir hepsi Atatürk, cumhuriyet ve Türk düşmanıdır.

kürtleşmiş türkler

Alevi Türkmenlerdir. Bende Aleviyim bizim aile evde Kürtçe konuşuyor ancak biz Atatürkçüyüz ve ben kendimi türk olarak görüyorum beyaz tenliyim elmacık kemiklerim çıkık Malatyalıyım ve ailemde de akrabalarımda da çok çekik gözlü var.

ekşi sözlük

Artık bir daha kullanmayacağım site. Irkçı, faşist, terörist ve ne kadar Türk düşmanı olanların toplandığı sözlük neredeyse her 10 entryden beşi Türklere karşı aşağılama var ve biz kendimizi savunmaya kalktığımızda ırkçı faşist damgası yiyoruz. Hem bizi ekmeğimizi yiyin hem bizimle yaşayın hemde bizim dilimizle bize küfür edin ikiyüzlü aşağılık pislikler. Ve birde sözlük yönetiminde aynı kafadan olduğunu düşünüyorum çünkü oradaki Türkçülerin ve Atatürkçüler in çoğu uçuruldu ya da lanetli çaylak yapıldı ama Türk bayrağına ülkeye hakaret edenler hakkında hiçbir işlem yapılmadı.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.