şüphesiz ki rezil ve utanılası erkeğin tekidir. hayatta hep kaybetmeye mahküm eziktir, sopalıktır. yakacan lan o mangalı, bahane yok.
utanılası erkektir, hiç beceremiyorsa saç kurutma makinesi ile en yeteneksiz insan bile yakabilir.
edit: odun diye kendini yak daha iyi.
2,5'Tan 3 erkeğidir. baba olmaz ondan. öyle erkek mi olur? kadın mı yakacak mangalı? ayarlayın bunları mahmut.
araba kullanırken yokuş yukarı durması gerekirse arabayı da kaydırır.
aile babası olamayacak erkektir. ayrıca et yemeyen erkek olma olasılığı yüksektir.
asla aile babası ünvanına sahip olamayacak erkektir. o mangalı yakacaksın baboli, başka yolu yok. yakmadan baba koltuğuna sahip olamazsın, çocuklara, karına lafını dinletemezsin. o mangal yanacak başka yolu yok !
buna ihtiyaç duyar. http://www.sahibinden.com...gal-kopegi-41689040/detay
muhtemelen yüzmeye gittiğinde boy da veremiyordur.
erkek değildir erkekciktir.
sen yıllarca oku çalış. mangal yakamadın diye evleneme. vay aq.
yakamayan yoktur, yakmayan vardır. annenin yakarışlarından bıkmış erkektir, bir defa yaparsın hoşlarına gider artık ardı arkası kesilmez onun.
baştan kaybeder.
çukurovalı değildir.
hamburger sever mangal ona sıradan basit gelir..
beyaz atletini giymeli, uzun tekel 2000 ini yakmalı ve tekrar denemelidir.
mangal yürekli olmayan erkektir.
tüplü mangalları tercih eder. *
piknikte yancı olup hiçbir tecrübe edinmemiş erkektir.
en baştan olayı kaybetmiştir.
babamdır.evet efendim evimizde mangal olduğu zaman annem yakar babam herşey hazır olduğu zaman olaya dahil olur biliyo işi biliyo.
bu kömürler de kocaman kocamanmış ondan.
eeee rüzgar da tam çıkacak zamanı buldu a.q.
bu nası çıra yav yanmıyor bu
üstüm başım tertemiz yeni giydim valla
gibi bahanelerden birini sık sık kullanan erkek.
bunlar lafa gelince de mangalda kül bırakmayan erkeklerdir aynı zamanda.
teknolojinin gelişmesiyle artık kalmayan erkektir. mangal seti diye her yerde satılan çıra, jel, ıvır zıvır her şey var içinde. size sadece mangala kömür koymak kalıyor.
bu yaşımda mangal yakamadı dedirtmem deyip, ara gazla kolları sıvayabilir.
henüz tam şantiyeci olamamış erkektir.
şantiyeci dediğin kuzuyu keser, yüzer, dörde böler, parçalar; mangalını yakar, sofrayı kurup etleri pişirir, yer içer, managalını söndürür ve çevreyi temizler.
bu zincirden herhangibir halkanın bozulması herşeyi mahveder.