bugün

yeni bir yazar.
(bkz: hoşgeldiniz)
yeni yazar fekat çok klasik bir giriş yapmış sözlüğe. çaylaklık entrylerinden sonra klasik sol argümanlara b.k atarak yüreğini soğutuyor .sürü psikolojisi ile yürüyen sözlükteki bazı fikirlerin yeni ve komik temsilcisi. çok da edebi yazar haa..

(bkz: fidel castro ruz/#3951134)

(bkz: devrimci siddet/#3951126)

(bkz: che guevara/#3945340)

(bkz: nazim hikmet ran/ #3945337)

(bkz: sosyalizm/#3951122)

ahh be kuzum, çok var senin gibilerinden bu sözlükte, yazık ettin kendine. ha bir eksik ha bir fazla!
Dümbük kuşu bir yazar.
b.k at izi kalsın mantıksızlığıyla hareket eden ölülerin, tanımadığı kişilerin arkasından sallayan yüreksiz hadsiz densiz yazarımsı.
küçükken topu at çiftliğine* kaçmış gibi duran kişi.

edit: jokeyliği çok iyi de ondan diyorum. senin için fesat ben ne yapayım!*
muhafazakardır kendisi, solculardan ve sosyalistlerden haz etmez. ben bu adamı tanıyorum lan.
(bkz: cemil ipekçi)
Jokey değildir, gay de değildir. ama sözlükteki gizli gaylerin hücumuna uğramıştır.
b.k atmakta üstüne tanımadığım yazar yada yazmaya çalışandır.
uzun bir aradan sonra sözlüğe geri gelmiş olan suser.
(bkz: #5755062), tarih bilgisinin az oldugu kanisina vardigim, osmanli'ya barbar yakistirmasiyla buyuk ihtimal ingiliz olabilecek yazar.**
Kendisi sosyalist bir ailede doğmuş, belli bir yaşa kadar da kendini sosyalist olarak tanımlamıştır. Hatta bu sebeple bir kez gözaltına alınmıştır. Bu nedenle, sosyalizmi de, mantığını da, buraya kendini dahil eden insanları ve mantıklarını da çok iyi bilmektedir. Kimse merak etmesin.

Ayrıca, sosyalist ülkelerin hepsini (küba, kuzey kore, doğu almanya, çin) birinci elden görmüştür. 2 tane kitap ezberleyip, sosyalist olanlara göre çok daha bilgilidir bu konlarda. ilgililelere duyurulur.
(#6143860) kendisi kürdistan denilen hayalin gerçekleştirilmesi yanlısıdır. tez zamanda bunu da dağa çıkarıp vurmak gerekmektedir.
(#9229984)

olmamış yazarı.

not : taraftar.