kapağını açıp sokmuştur inşallah.
kapağı tahriş eder orayı.
beypazarı kesin mi? emin misiniz? lan olm ben başka soda içemiyorum ya bi daha bakın amk!
Hazımsızlık sorununu kökten bitirmeye gitmiş.
makat bölgesi değil ki dayı mideye kadar göndermiş şişeyi, hızını alamamış.

ayrıca kızılay olduğu iddiaları da var, beypazarı henüz netleşmiş değil. serdar şimdilik biraz beklemede kal.
Avşar soda sisesi sokmaması iyi olmuş kanaatindeyim.
Afgan olmasiyla hiç sasirtmamistir. Escinsellik çok yaygin bunlarda.
hatalı başlık; çıkmamış ki girmiş sonra ameliyatla çıkarmışlar makattan değil yani.
4 yıldır götüne bir şeyler sokup da hastaneye gidince " ay yanlışlıkla üstüne düştüm " , " oraya kim koymuş ki bu şişeyi " gibi bahaneler üreten gayimsileri inceleyerek bunları lgbti teşkilatlarına raporlayarak yalanlarını ortaya çıkararak gayliğini kabullenmekte yan çizen bireyleri ikna ederek tekrar benliklerine kavuşturan bir dernekte ibne radarı olarak çalışmaktayım. evet sevgili arkadaşlar, bu tip yalancılar görürseniz derneğimize bildirmekten çekinmeyiniz. gerçek gaylik bu değil. bizler bu arkadaşları topluma kazandırıp gayliklerini serbestçe yaşamaları ve kendilerini inkar etmemeleri adına elimizden geleni yapacağız. yaşasın kabullenici ibneler.
iktisat fakültelerinde ders olması gereken olay.

Soru: Bir liraya aldığınız bir şişe maden suyundan marjinal faydayı nasıl sağlarsınız?

Cevap: maden suyunu içip sindirimimi rahatlatır, şişeyi de götüme sokarak manevi haz yaşarım.
Sarıkızın 330 luk tombik şişesini soksa daha mutlu olabilirdi.
ilkler unutulmaz.
görsel
iyi ki sarikiz maden suyu degilmis. Onun sisesi daha genis.
soda bağırsakları rahatlatır cümlesini çok yanlış anlamış olan adamdır.
YEMEĞi FAZLA KAÇIRDIĞI iÇiN YAŞADIĞI HAZIMSIZLIĞA SODA iYi GELiR CEVABINI ALDIKTAN SONRA SODANIN MiDEYE ULAŞMASI KONUSUNDA YANLIŞ SEÇiM YAPAN AFGANDIR. ŞiŞENiN KAPAĞINI AÇIP SODAYI iÇMEK YERiNE SODA ŞiŞESiNi BÜTÜNÜYLE GÖTÜNE SOKMUŞTUR.
sodayla lavman yapmaya çalışırken talihsiz durumlarla karşılaşmış adamcağız.

doğrusunu bilmediğiniz olaylarla dalga geçmek ne kadar üzücü.

şaka lan şaka baya götüne sokmuştur oyş diye diye.
Lgbt'li arkadaşların bu durumu açıklaması bekleniyor. *
görsel
Çıkan soda şişesinin fotoğrafı ektedir.
cehapelidir. ayrıca alevi olduğuna dair söylentiler var.
Dildo alacak parası mı yokmuş garibanın yaaa.
insanlık hali.
Adam sodayı içiyor, sonra hmm ben bu şişeyi götüme bile sokarım diyip başlıyor ittirmeye. Yok yani bu olaylar nasıl başlıyor anlamış değilim. Fakir fantezisi bile çaresizlikle sonuçlanıyor.
kızılcahamam soda şişesini de andırıyor aslında.
laaaan, o soda hep oradan mı çıkıyor yoksa !..
beypazarı maden suyu’na “soda” dediği için başlığı açan arkadaşı kınıyorum. olmaz böyle.