bugün

Yalnız insanları videoyu çeken de sanki bu anı bekliyormuş gibi.
(bkz: mado)
kim uydurduysa yine kafa karıştırmış.
(bkz: Açık hava kerhanesi)
ARKADAŞLAR NOLUYOR ARKADAŞLAR.. Hakikaten bu işi paralı yapanlar bile bu insanlar kadar onursuz değil. insanda biraz ar, haysiyet namus olur. Biz kim kiminle nerde naparsa yapsın derken kapalı kapılar ardından bahsettik. Ben artık ortalıkta oral seks yapanları, mastürbasyon ustalarını görmek zorunda mıyım? Biz sevgilimizle sarılmaya utanıyoruz adamlar ortalıkta işine (!) bakıyor. Hayır anlamadığım şey bunlar nasıl çoğalıyor, birbirinden feyz alıyorlar. E diyor biri parkta mastürbasyon yapmış ben neden yapmamayım, e diyor plajda çiftler ilişkiye girmiş ben terasta girmişim çok mu? Vay anam vay, ah babam ah!
mado denince şaşırmadık.
Salonumuz klimalıdır.
(bkz: kusmak)
Tüm tabuları yıkmış efsanevi çifttir.
adama ekşın gergedan tavsiye ediyorum 10 saniyede boşalınır mı?
görsel
Bu toplumdan bir bok olmayacağını gösteren olaydır. Şu seviyede ki bir insandan ülke yararına ne bekleyebilirsin, bir davası bir ülküsü olmayan insandan ne hayır gelir ola ola bu olur işte. Bir götleri var onun zevkine yaşayıp duruyorlar hayvan gibi. Lafa gelince de ülke gelişmiyor bok gelişir ülke, iç sıç yaşa işte medeniyet görmemiş hayvan.
Halka açık alanda böyle birşeyin yapılması etik değildir o ayrı ama bunu videoya çekip sosyal medyaya yüklemek daha saygısızca.
ohh miss gibi laiklik.

evet.
- aile yerimiz üst katta

+ uu beybi !
mado değil, madonun üst katı
bu sene de iyi laiklik yaptı be.
Normal kafayla yapılmayacak durumdur.

Haplanmışlarmı ne yapmışlar, biri orada dans eder hoplar zıplar, birisi sakso çeker, erkekte buna izin verir.

Ayıp, edep, bu insanlardan çok uzak.
iki kişi kavga etse, birbirini öldürse bu duyarı kasmaz koca sözlük. Ahlaksızlığın önde gideni şiddettir (kadını-erkeği olmaz), trafikte küfür etmektir, kuyrukta sıra çalmaktır, vergi kaçırmaktır. Ahlak anlayışımız iki bacak arasına sıkışmış. Laik cumhuriyetin önce bunu düzeltmesi gerekiyor.
görsel
sloganı da atmış reyizler.
her alanda laikliğe laf söyleyen beyninizi, sadece dini yönden eleştirilerinizi seveyim.

ulan bir kişi de çıkıp dememiştir ki ayıp. vicdani olarak ayıp, ahlaki olarak ayıp, toplum ahlakı ve huzuru olarak ayıp.
bu video resmen ürün yerleştirme olmuş.
Ben sevgilimi alnından öpünce utanıyor yapma herkesin içinde diye..

Millet sokak ortasında sakso cekiyor aq.
madoya buyuk reklam olmus.
sakso ceken kiza gelince. gunduz vakti ortalik yerde sakso cekmek normal bir davranis degil yavrum. bir kereden birsey olmaz ama, bir daha yapma tamam mi.