bugün

terörist düşünceye dili döndüğü, gücü çattığı kadarıyla ama yılmadan, korkmadan karşı koyan ve bunu hiç korkmadan ifade edebilen yazar kardeş.
hoşgeldin tekrar...
çaylaklığı bitmiş yazar. tanımım bu .

yazmak niyetinde değildim ama kendimi tutamadım yine.. al işte yazıyorum. gönlün olsun.

ilgili yazar ''apo kürtlerin lideridir'' demiş ve bu yazar da küfür etmiş. hızını alamamış gitmiş moderasyona da küfür etmiş. sonra ceza almış vs vs.

kendisi tansu çiller'e özenmiş sanıyorum. benim doktorum benim hemşirem benim öğretmenim benim askerim vs vs vs. öncelikle şunu söyleyeyim ben türküm ! hani yanlış anlaşılma olmasın.

bana sormuş ''siz hiç bomba ile ölen insanları gördünüz mü?'' gördüm. ve emin ol ki o insanların çektikleri acıları senden daha iyi biliyorum. o yüzden bana gördün mü falan gibi şeyler söyleme.

yahu benim anlamadığım bir olay var. bu yazar başka bir yazara küfür etmiş biz onu eleştirmişiz, ama kendi yazdığı yazıda öyle bir anlatmış ki ''apo ya bile küfür demiyoruz'' vay be. çarpıtmanın bu kadarı, pes !

sen bir yazara ve moderasyona küfür ettin ve bunun karşılığında çaylak oldun.
yazdığın yazıda da bizlere küfürler ettiğini ima ediyorsun. sen sanıyor musun ki ettiğin küfürleri sallıyorum? küfür et ne olacak yani ? sorunlar hallolalacak mı?

vay babam vay ya. adam yazara küfür ediyor birde hamaset edebiyatı yapıyor ''siz bomba ile ölen insan gördünüz mü?'' gördük.. daha fazlasını da gördük. onların ailelerinin neler çektiklerini de gördük, ne acılar çektiklerini de gördük. senden daha çok gördük ve bu sorunun bir şekilde halledilmesini istiyoruz..

apo kürtlerin lideridir, bunu dedim orospu çocuğu oldum öyle mi? bunu dediğim için ülke mi bölmeye çalışıyorum öyle mi? bunu dediğim için vatan haini oluyorum öyle mi? bunu dediğim için şehit olan askerlerimize üzülmüyorum öyle mi? onların çektikleri acıları anlayamıyorum öyle mi?

varsın sana göre öyle olsun...
bana göre öyle değil.

yazma niyetim yok.
neden hep o bende geldim diyen bir kişiliğim:P
vizontele'deki amcanın da dediği gibi güzel yazıyor adam.
gayet güzel, aklı başında ve okunası entry'ler giren yazar. *
örneğin: (#6202588), (#6202551)
yazı yazmayı bilen yazar. iyi yazıyor adam. takip etmekteyim.
futbol hakkında güzel yazılar yazan arkadaş. ilgiyle izlenmektedir...
mendeburun tekidir. suratına baksan tırsarsın. ama ben yine de rıfkı derim.

başa iş açmayalım editi: böyle bir nickli arkadaş varsa üstüne alınmasın. onu tanımam etmem. bildiğin iskambil kilisesinin papazlarından olan maça hazretlerinden bahsediyorum. durduk yere bok etmeyelim olayı.
galatasaray'la ilgili entrylerini takip ettiğim ve yazılarını beğendiğim yazar. umarım böyle devam eder, çizgisini bozmaz. *
çocukluk aforizmalarımda yaptığım 'özgürlük' tahayyülünü önüme sererek yüzümü güldürmeyi ba$armı$tır;

edit: özgürlüğün numarasını yanlı$ vermi$im.

doğru tespitler yaparak, mantıklı yazılar yazan yazardır.
gün itibariyle 179 entry girmiş. çoğu da uzun ve dikkate şayan entryler. belli ki başka bir ortamdaki entrylerini buraya aktarıyor. artık hangi ortamsa author'dan daha büyük bir değer kaybetmiş kanımca.
değerli futbol bilgilerinden yola çıkarak fm de bir iki oyuncu ismi isteyeceğim yazar arkadaşımdır..fenerbahçeye aykut kocaman yerine sportif direktör olmasını temenni ettiğim yazardır * ...
açtığım bi başlık sonrası tam anlamıyla kendinden geçmiş bir yazar. sürekli bi yerlere şikayet ediyor. çeşitli başlıklarda küfürler ediyor şahsıma falan filan. çok gergin sanırım. takmamasını öneriyorum bu kadar. kendisi için zararlı olabilir.
babasının amına koduğumun partisi yöneticisi olduğu ama kendisini kabul etmediği nüfusuna almadığı söylenen yazardır.
muz cumhuriyeti'nde tüm anası ağlatılan, ezim ezim ezilen, kepaze edilen üstüne de alay edilen tüm muz cumhuriyeti halkının sesi olmuş yazardır. yüreğine sağlık.
bu başlık üzerinden takip edilmelidir.

(bkz: tff nin ince detayını fark edemeyen bizler)
#12800955 bu yazıdan sonra yerlerden topladılar beni. aslında herşey şu başlıktan sonra gerçekleşti; tff nin ince detaylarını fark edemeyen bizler.
burada kendilerine komik bir şekilde 'yazar' diyenlerin her bir entrysini okumaları gereken yazardır.
allahın yarattığı bir insan. *
ateist tayfasının öne çıkan isimlerindendir. ateizme yaptığı katkılar gerçekten önemlidir. numuneliktir arkadaş, al vitrine koy gece gündüz bak bunun gibi olmadığın için allahına şükret.
(#14820019) çok komik bir yazar. espiri ve ironi kalitesi bu sözlüğe çok geliyor. bence harcanmaması gerekir.
son girdiği entrylere bakılırsa fenerbahçe hazımsızlığı çeken bukalemun. yemeyip içmeyip aziz yıldırım, fenerbahçe ve de fenerbahçe taraftarı üçgeninde entry giriyor kendisi.

şemsiye hala çıkarılamadı değil mi ?

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa),

edit: (bkz: #3877124) ah canıııım yazık. şöyle hayalleri de varmış garibimin. *
fb küme düşsün, aziz yıldırım hapisten hiç çıkarılmasın diye bir yerlerini yırtan yazardır.

oysa biz onlara karşı o kadar nötrüz ki. ne başkanları boş yere hapis yatırılsın ne de bunun gibilerin sözlükte yazma hakkı engellensin isteriz.
08/03/2012 tarihinde (#14819838) no'lu entrysinin bulunduğu başlıktaki haberden sonra bi taraflarını yırtmaya başlamış cinconlu yazar.

Sadece bir haber bile cinnet geçirmesine yetmiştir. Ondan sonra nereye saldıracağını bilemedi zaten.*