bugün

defalarca çaylak olmuş yazardır... bir çeşit köyün delisi... doğruları söyler durur da çaylakmış, silikmiş onu pek sallamaz...
1-2 gün içinde çaylak olacak yazar.
Michael schumacher başlığında karma kasacak bir entry giren ama günün 43. Entry'si olduğu için yazdığı pek okunmayacak yazar. Güzel de döktürmüş ama. Allah var.
başlığına entry girilmediginde kendince yeni entryler ekleyerek sol freymde kalmasını saglamaya çalışan yazar. tutmamış demek başlık, zorlama hacı git uyu.
nezaketten ve ahlaktan uzak mallara çok pis söven yazardır...

göte göt demeyi bilir...

(bkz: sözlüklerde artan şakirt popülasyonu)
bilgi eksiği olup, kendisine eksiği gösterilince hakaret küfür ne varsa yazabilen aciz insan. bilmiyorsan yazma kardeşim. sana mı soracağım nasıl entry gireceğimi bi de alenen küfür ediyor, aç oku sana bir küfür mü eedilmiş, ya da orada akp mi savunulmuş. neyse seviyende kalmaya devam et, aciz insan.(#21394351)

yazdığım entry de burada (#21394154).
az ötede oyna.
(#21333849)BAŞARILARININ DEVAMINI DiLEDiĞiM YAZAR.
"kim" diye baktım vallahi ya. "maka pappazzi" diye de okudum. bu saatte kafa gidip geliyor gece ne olacak allah bilir.
az önce bir entrysiyle karşıma çıkmış olan yazar. entrysini okudum ama oylama yapmadım, çünkü adam bildigin entrysini eksileyenlere orospu çocugu diyor lan. sana bu hakkı kim veriyor? senin fikrini herkes beyenmek zorundamı, ondan sonra çıkarsın fikir özgürlügü diye aglarsınız.şu sözlükte ne kadar insan canımı sıksada gidip nıck altı kavgası etmedim, ama bu arkadaşın entrysini editleyip eksileyenlere orospu çocugu demesi moralimi bozdu.

şimdi sen herkese orospu çocugu dedinya, herkes senin fikrini kabul edecek emin ol. hadi selametle..

edit: ilgili entry (#17344785)
Mukemmel futbol analizcisi. Galatasaraya dair yorumlarini takipe aldigim yazar.
(#16690558) noktalamayı bilmeyen yazar.
(#16384448) kesin musallat olmuşlar.*
bu tanım anlaşılamadı butonunu kullanasımı getirmiştir kendisi.( bulamadım butonu, 9. nesil olmamdan kaynaklanıyor olabilir) ha bir tek ben anlamamış da olabilirim hakkını yemeyeyim.

edit: açıkladı, katılmadığımı belirttim, sevgi saygı çerçevesinde konuyu kapattık.
pardon, en son kitabınız neydi, yazar olduğunu düşünen yazar?
yandex'ten reklam için para alıyor mu acaba diye düşünmeye sevk eden uuserımız. alsa iyi para kırar bence.
maalesef ve maalesef 10 yıllık ezikliğin öyle bir günde atılamayacağını bilmesi gereken yazar.

daha çok saldırman lazım çok. hadi bakalım.
08/03/2012 tarihinde (#14819838) no'lu entrysinin bulunduğu başlıktaki haberden sonra bi taraflarını yırtmaya başlamış cinconlu yazar.

Sadece bir haber bile cinnet geçirmesine yetmiştir. Ondan sonra nereye saldıracağını bilemedi zaten.*
fb küme düşsün, aziz yıldırım hapisten hiç çıkarılmasın diye bir yerlerini yırtan yazardır.

oysa biz onlara karşı o kadar nötrüz ki. ne başkanları boş yere hapis yatırılsın ne de bunun gibilerin sözlükte yazma hakkı engellensin isteriz.
son girdiği entrylere bakılırsa fenerbahçe hazımsızlığı çeken bukalemun. yemeyip içmeyip aziz yıldırım, fenerbahçe ve de fenerbahçe taraftarı üçgeninde entry giriyor kendisi.

şemsiye hala çıkarılamadı değil mi ?

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa),

edit: (bkz: #3877124) ah canıııım yazık. şöyle hayalleri de varmış garibimin. *
(#14820019) çok komik bir yazar. espiri ve ironi kalitesi bu sözlüğe çok geliyor. bence harcanmaması gerekir.
ateist tayfasının öne çıkan isimlerindendir. ateizme yaptığı katkılar gerçekten önemlidir. numuneliktir arkadaş, al vitrine koy gece gündüz bak bunun gibi olmadığın için allahına şükret.
allahın yarattığı bir insan. *
burada kendilerine komik bir şekilde 'yazar' diyenlerin her bir entrysini okumaları gereken yazardır.
#12800955 bu yazıdan sonra yerlerden topladılar beni. aslında herşey şu başlıktan sonra gerçekleşti; tff nin ince detaylarını fark edemeyen bizler.
bu başlık üzerinden takip edilmelidir.

(bkz: tff nin ince detayını fark edemeyen bizler)