bugün

Zor değil şarkısıyla zirve yaptığını düşündüğüm kisi, sahis, insan.
*Uyarilar icin tesekkur ettim.
sesinin garipliği ile meşhur olan ve yeni çıkan albümü ile iyice tanınan, eski şarkılarının daha iyi olduğunu düşündüğüm sanatçı.
kusmak için gırtlağa parmak sokmak kadar etkili bir sese sahip über şarkıcı.
Tanburu Yokuştan şarkısı en eğlenceli şarkısıdır.
şarkılarını seviyorum falan da o seste bir yanlışlık var hocam. frekans karışmış gibi.
En atarlı zamanlarımda 'Zor Değil' şarkısıyla efkarın dibine vuruyorum. Yeni bi o kadar da anlamsız şarkısıyla meşhur oldu fakat onu meşhur yapan şarkısı değil sesi bence...
sesi pek sevilmese de bende derin şeyler uyandıran adam. çok severek dinliyorum, duygulanıyorum, ondaki o hüznü seviyorum.
sultan süleyman şarkısıyla gezi parkı olaylarına dikkat çekmiş şarkıcıdır kanımca sesi kendini barda hissettirir rahatlatır.
alışılmamış bağdaştırmanın dibidir. (bkz: kestikçe zaman uzuyor acının saçları)
"bugün nasıl sikko şeyler dinlesem de marjinal olsam" diye ortalıkta tepinen çakma marjinal enteller topluluğunun son şarkıcılarından. beni sikseler bir şarksını bile baştan sonra dinlemem.
Bu kadar populer olmadan once daha cok sevdigim sanatci simdi ergenlerin diline dustu sarkilari ona yanarim.
ezan okusa da dinlesek.
son dönemlerde pek popüler olmuş malum şahıs.
öyle bir sultan süleyman yorumu var ki , şarkı farklı bir boyuta geçmiş gibi. sesi güzeldir , değildir , onu bilmem bildiğim mükemmel bir yorum yapmış şarkıcıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=aTMHoXbK-hM&feature=youtube_gdata_player
güzel söylemiş.
bu aralar her yerde sıkça duyulan şarkıcı.
türkçe pek dinlemememe rağmen "zor değil" parçasıyla kendini sevdirmiş şarkıcı.
Morinin Meyhanesi gibi heyecanlı, tatlı ve hareketli eserleri olan güzel insan.
bu adamı dinleyeceğime kafamı dinlerim türündendir. bırakın bu işleri ya. evet.
şua aralar türk olup olmadığı konusunda emin olmadığım, sıfatını dahi bilmediğim* şahıstır.

ertesi gün gelen edit: ben neler yazmışım meğer. adamdaki bu değişik ses gayet çekici, ayrıca alaimisema adında gökkuşağı anlamına gelen bir şarkısı da varmış. bu şarkı da cinsel ayrımcılığa karşı yazılmış.
karsi cikmak icin karsi cikilan adam. neymis efendim ergenler sarkilarini paylasiyormus, paylasinlar amk dinlemesin olur biter. gayet sarkilari cok hostur dinleyip dinlememek tercih meselesidir.
moralimin en üst seviyede olması gereken dönemlerde dinleyerek moralime sıçıyorum her boka ağlıyorum depresyona giriyorum ama rahatlıyorum. teşekkürler mabel matiz.
piyasaya çok hızlı girdi, aynı şekilde de kayıp gidecek adam.
bu saatlerimi eğlenceli kılan ses.

morinin meyhanesi.
bir şarkıcı. bu adamı ilgi çekmek dışında neden dinler bir insan cidden anlamıyorum. ki bence bu adamı ilgi çekmek dışında dinleyen de yoktur. herkes marjinal ha...
güncel Önemli Başlıklar