bugün

Sokacam yapacağınız sınava ben atlıyorum pencereden byyuu..
hiçbiri hesapladığım gibi gelmedi .üstelik sıralamamda garip bu sıralamanın olması için türkiye nüfusunun yüz yirmi milyon falan olması lazım . ayrıca hatalardan tek yakınan ben değilim . bir gariplik var arkadaşlar.
marmara üniversitesini tercih etmeyi düşünenlerin kafasına takılan herhangi bir konu varsa yardımcı olabilirim.
Yeğenim tm de 2955 inci olmuş. Ankara hukuk olur mu? Öngörüsü olan bi zahmet özelden bana ulaşırsa sevinirim.
Ytü düşünenlere yardımcı olabilirim.
Arkadaslar matematik 23 yannış 8 boştu yani öyle bekliyodum.26 yannış 9 boş gelmiş. Arıcılık bölümü istiyom olur mu ya. Fazla cıktı yannışlar kesin bişey var bunda.
Veteriner mi olsak gazeteci mi olsak napsak diye düşündüğüm sınavdır.
Darbe girşimi nedeniyle puanlarda bişeler var amaa...
izmir üni. oruç tutanı dövme bölümü myo oley be.
ankara üniversitesi veteriner fakültesi seçmek isteyen varsa sorulari alabilirim.
sözelden puanı yüksek olup marmara iletişim düşünen arkadaşlar varsa mesaj atabilirler.
Başarılar herkese.
Ts1'den tercih yapacak ya da anadolu üniversitesi iletişim bilimleri fakültesini isteyen arkadaşlar varsa fikir danışabilir.
Adnan Menderes Üniversitesini düşünen, yolu düşebilecek arkadaşların sorularını alabilirim. hakkınızda hayırlısı.
hâlâ bakmadım, heyecanliyim * tüm arkadaşlara h. olsun.
en iyi puan ts1 438 puan 5712 sıralama *
mf3 te 3924.
puan 500.039
ygsde 11 bindeydim.
Hukuk isteyenlere tmcilere yardımcı olabileceğim sonuçlar.
3 sene önce 390 puanla 40 bindim bu sınav bir yazar kardeşimiz 420 ile 100 bin bu nasıl sistem lan böyle ösym gibi bi kurumun standart sınav zorluğu olmaz mı?
açıklanmış olan sınavdır.

hukuk bölümü hakkında, istanbul üniversitesi hukuk fakültesi hakkında, mezuna kalıp tekrar hazırlanma konusunda kafasında sorular olan arkadaşlara yardımcı olabilirim elimden geldiğince.
sakarya üni. düşünen varsa danışmanlık yapabilirim, hayırlı olsun.
askeri darbe olayını bile unutturacak asıl darbedir Allah sınava girmiş herkezin yardımcısı olsun.
veteriner fakültesi düşünenler için yardımcı olabileceğim sonuçlardır.
480 puanla 9bin siralama yaptigim sinav tip olsun da yeri onemli degil diye teselli ediyorum kendimi. Basit sinavin sonucunu gostermistir.
sonuçlar açıklandı. hadi çıkın çıkın gelin bakalım. Ankara Tıp Tanıtım Günleri 18-22 temmuz ve 25-29 temmuz arasında Morfoloji yerleşkesi-Sıhhıye'de yapılacaktır.
Balıkesirde tüm hocalar aynı espriyi yaptığını sanır. "En baştan söyleyelim deniz var diye gelen varsa şimdiden dönsün burda deniz yok"
maliye okumayı düşünyorum. bölümde okumuş yada okuyanlar varsa aydınlatsın.