bugün

bu ygsden sonra nasıl bir zorlukta olacağını hüzünle beklediğim sınav.

Edit:tecrübeli tm lerin rehberligine ihtiyacım olduğu sınav.
Lys 5 e gireceklere ve yardıma ihtiyacı olanlara yardım edilir.
Ben kolay olacağını tahmin ediyorum. YGSde millet döküldü.
Zor Beklediğim sınav bitsede kurtulsak şu illetlerden .
3 oturumuna gireceğim sınav. Ygs den sonra nasıl gireceğini tahmin edemediğim çalışıp girmektense çalışmayıp girmem daha mantıklı.
Zor olcagını düşündügüm sınav ygsde herkesin anasını aglattı sadece edebiyatını çözücegim sınav yine zor sorcak şerefsizler.
27 gün var.
Coğrafyadan kıtalararası ticaret sorusu gelecek.
Puanların dahada asagiya cekilecegini gosterip sonrada tercikhe herkesi zorla sacma sapan yerlere gönderecek sinavdir gozumuz aydin.
Allah yardımcınız olsun sevgili kardeşlerim
gerçekten çok stresli bi dönem.
Gelecek net konular vardir. Gecen sene herkese bas bas bagirdim opec cikmayacak oapec cikacak diye, dershanede cografyaciya opapec i anlatmayacak misiniz? Dedigimde o neymis dedi kadin. Sinavda cikacak dedim tum sinif soruyu opec diye isaretlemisti. Ayrintilara dikkat edilmesi gereken sinavdir. Edebiyatta gecen sene beklemedigim bir yazari sormuslardir. Sevinc cokum u sormuslardi. Son donem yazarlarini ezberlemenizde fayda var ve doping hafiza videolari izleyin mumkunse. Cografya da hava basinclarindan, sicak soguk okyanus akintilarindan ve ozellikle topraklardan ve iklimlerden soru gelecek. Gecen sene kirmizi toprak ibaresini gorup terra rosa diye atlamistim soruya ama arada cok ince bir fark varmis meger soruyu yanlis yapmistim bitki ortusu ormanlik derse terra rosa degilmiymis neymis podzolmuymus oyle sacma birsey cikmisti.
Bu sene hazirlandigim korkularımla dolu olan sinavdir...
O kadar çalışmama rağmen ödümün götümden çıkmasına neden olan sınav.
Matematiğinden çok korktuğum sınav. Geometri de öyle, kimyanın da eksik kalır yanı yok. Yani güvenemiyorum.
Dunya kadar calisip yinede bir yerlerimizde patlayacak olan sinav.
Ne kadar deneme yapilirsa yapilsin kendisiyle hiç alakasi olmayacak olan sinav. Boşa çalişiyorum.
96 bin olan sayısal sıralamasını 85 bine kaçar net ile sokarım yardımcı olunması gereken sınav. (mf4) hayırlı forumlar.
(bkz: vazelin)
sıkmayın kendinizi, rahat olun ve kendinize güvenin. fazla tasa yapmanıza gerek yok. korkmayın türkiyenin 81 ilinde üniversite var. ha ben buğaziçi istiyorum diyorsan 18 mart ve hacettepede güzel üniversiteler. Ama her türlü kazanırsınız yeter ki korkup götünüzü sıkmayın.

edit: ben de girecem.
sinava kasan insanlar sozlukte barinmaz zaten burda bos kesim var zaten sıkıntı yapmicak kisiler o yuzden uzgunum bosuna tavsiye veremicem.
(bkz: saldım çayıra mevlam kayıra)

Ben de tasviye veremeyeceğim. Kendim de çalışmıyorum.
ygs den daha basit sınav. korkmaya gerek yok zaten ilk bin uludağ sözlükten.
Kolay olması beklenen sınav dedikleri ama çok zor olacak 5 oturumdan Oluşan lisans yerleştirme Sınavıdır efendim.
benim bro sayısalcı ve ygs1-2 de 550 binde. he amk baya kötü. neyse kardeşlerim asıl sormak istediğim bu çocuk mf4 ü kaça çekebilir en iyi? hele bi yeşillendirin bakem. tanım: 2015 deki bir sınavdır işte.
Bir teorim var ve bu sene YGS gibi lys'de zor olacaktır(ciddi ciddi). Teorimi duymak isteyen varsa PM pls.

Bende gireceğim.