bugün

O neydi lan öyle.
çok afedersiniz ama 'girdi mi ?' muhahahahaha .
varsa yoksa üçgende karede alan sormuş.

geo alandan ibaret sanki..
Mat da girdi o da girdi. Allah belanizi versin ay heyttt evribadiii
2 saatimi almayan geometridir.
öylesine girip 20 tane işaretlediğim sınav.
Yayıla yayıla çözüyordum, geoda süre sıkıntım olmadı hiç. Sonra kafamı kaldırıp baktım tahtada -12:05 yazıyor. Saate bakıyorum 12 tekrar tekrar bakıyorum hayır.. 5 dakika kalmış olamaz daha 10 soruya bakmadım bile.

Hemen sayfaları çevirip kolay soru arıyorum bi ona atlıyorum bi ona. Bunu yaparken adrenalin, kortizol bombası patlıyor beynimde. Her şey bitti mi? Boşuna mezun kaldım. Hayatım kaydı. Hocaya sorsam mı kaç dk var diye imkansız böyle hızlı geçmesi.

Sınav kacta başladı kaçta bitiyor dusunemedim şoktan. Tahtada -12:05 yazıyor ya...
Kafam yavastan kendine gelmeye başladı, tekrar baktım 11:35-12:05 yazıyormuş. Noluyor yoksa geo 45 dakkaya çekildi benim mi haberim yok? Ama yarım saat gorunuyor orda bi dakika.

Hemen ustteki yazıyı fark ettim. Meğer geri zekali gözetmen çıkabileceğimiz sureyi yazmış. Soldaki tahtada sinav başlangıç -bitiş var. Hayatımdan 5 sene gitti 45 saniyede
3 tane yapabildim. 2 tanesi yanlışmış amk. Soruları hangi yetkili hazırladıysa gelecek bayramını kutluyorum burdan
Pisagor bile gelse çözemez o soruları. Hayır yani lys sınavında sen geometri profesörü yetiştirmiyorsun lise öğrencilerini üniversiteye sokuyorsun.
lys yıllardır alan ağırlıklı soruluyor ona göre çalışın.