bugün

çok ilginç bir kokudur bu... içinde kokulu bir madde olmamasına rağmen şu anın değeriyle 50.000 liranın üzerindeki araçların içindeki ilginç kokudur. camları kapatıp klimayı sona dayadığınız bir yaz günü arabanın içinde bu ferah koku oluşur. ne lan bu koku? bizim 92 model uçan teneke kokmaz böyle... komşunun 2005 model honda civic'i de kokmaz... ama amcanın mercedes l320'si aynen böyle kokar. annenin dayısının land roverı'ı da aynen böyle kokar. öyleyse nedir bu koku? bu kokuyu bulan veya getirene 10000 lira veriyorum!
takribini veriyorum;

birazcık oto parfümü, az biraz deri kumaş kokusu, çok az, binen kişilerin üstündeki döşemeye sinen parfum vs. kokusu, bir tutam da kapılar açıldığında içeri giren o oksijenin kokusu. **
kalite kokusudur. ayrıca fabrikadan yeni çıktığı için "yeni" kokar. aynı nike' a gidip üstünüze güzel bi$e aldığınızdaki koku gibi..
markası lüks olan araba kokusu olabilir. yada 1. kalite manasında kullanılmış ta olabilir. misal , satılık lüks daireler.
gel abicim geel lüks araba kokusu geel sudan ucuz!
genellikle sağ koltuktaki sarışın ablanın 400 euroluk parfümünün kokusuyla harmanlanan kokudur.
Her otomobil firması bunun üzerinde ayrıca çalışıyor ve neredeyse tüm marka otomobillere bindiğim için şu sonuca ulaşabildim; içlerinde en güzel kokanları ise sırasıyla; Volvo, Opel, Range Rover, Audi. Opeller bariz kavun kokuyor. Volvolar ise ilginç şekerli bir kokuya sahip. BMW, Mercedes gibi otomobiller ise bariz kaliteli deri kokuyor.Bu konuda en iyi Volvo denilebilir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar