1. 1.
  meksika'nın en büyük uyuşturucu karteli, bir yüzbaşı tarafından yaklaşık 10 yıl evvel kurulmuştur. ezeli düşmanı olan sinaloa adlı uyuşturucu karteli ile kanlı hesaplaşmaları vardır.
  vahşette sınır tanımayan los zetas, yakaladıkları düşman kartellerin üyelerini akla hayale sığmayacak şekilde öldürürler ve bu anı kayıt altına alıp internette yayınlarlar. faliyetlerini avrupa'ya yayma hedefindedirler.
  1 ... eses taraftari porsuk canavari
 2. 2.
  meksika'nın doğusuna hakimdir bu psikopat sürüsü, batı kısmında ise çokça sinaloa'nın sözü geçer. italya ve abd'de özellikle texas bölgesinde de etkinlik gösterirler.
  ... pulemjot kalashnikova
 3. 3.
  2002 yılında öldürülen arturo guzman decena tarafından kurulmuş meksika nın en büyük suç çetesi. lideri (bkz: z-3) (bkz: heriberto lazcano)meksika ordusu tarafından etkisiz hale getilirmiştir. çetenin başına büyük ihtimal (bkz: z-40) (bkz: miguel angel trevino morales) gelecektir.

  ek: z- 40 meksika deniz piyadeleri tarafından yakalanmıştır. yerine büyük ihtimal z-42 (omar trevino) geçer.
  2 ... dragonhead
 4. 4.
  uyuşturucu ile mücadele eden eski güvenlik mensuplarını bünyesinde barındıran, bu sayede her hamlesini polisten önce yapmayı başaran suç örgütüdür.

  http://www.dailymotion.co...tyk-los_news#.UO26N-SpDa8
  1 ... katalonyadankatalanjaponkatalo
 5. 5.
  liveleak denen yerde pek çok icraatını izleyebileceğimiz örgüt. racon kesmez, kafa keserler.
  ... sage hide
 6. 6.
  Avrupa'ya ayak bastıkları anda bitecek olan kartel. Meksika kolayda avrupa kasar biraz. Dünyanın en lanet çetesi, tamamıyla psikopat ve öldürmekten keyif alan insanlar burada toplanmıştır.

  edit: Sicilya da kurdukları ortaklıktan dolayı ufak faaliyetleri var, meksikadaki gibi değil.
  1 ... girtlak
 7. 7.
  Global anlamda en büyük rakipleri Mara Salvatrucha 13 tür. ABD'de ise blood gang tir. Tabii ki blood un düşmanı olan cripslerle araları iyidir.

  Türkiyede ise o kadar kolay yapılanamazlar.
  1 -1 ... falanjist iskeletor
 8. 8.
  http://newobserveronline....-warning-graphic-content/

  nedeni bilinmez eli ayağı bağlı dört kadının kafasını kesip canice katleden ruh hastalarının bulunduğu suç örgütüdür.
  ... konglamere lenf nodu