2017 nba draft'inde ilk 5'ten seçilmesi beklenen ucla oyun kurucusu.
görsel
ball biraderlerin en büyüğü, geleceğin draft bust'ı.

o rezil şut stili, o egomanyak baba, bu kadar şişirme... 2017 nba draft'ında kim seçerse elinde patlar.
ilk sl maçında 5 sayı atan, bugün 1-5 üçlük ve 5-13 fg ile 11 sayı atan balon.

Ncaa üç sayılık çizgileri yakınken attığı üçlüklerle göz boyamış olabilir ama nba universiteye benzemez. Daha nba maçına çıkmadan ne kadar abartıldığı görmüş olduk. Şu adam için russelden vazgeçen lakers yönetiminin de amına koyayım.
konuşmak için çok çok erken ama oyun stili takım arkadaşlarını oyuna dahil etmeye yönelik ve saha görüşü de oldukça üst düzey gözüküyor.

artık oyun tempoya dayalı olsa da asiste dayalı oynayan, takım arkadaşlarının oyununu yükselten oyuncular benim hoşuma gidiyor. bi de bırakın abi saçma sapan laflar eden babasını. bu çocuğa bakın. adamın babasının yüzünden kendinden nefret etmeye gerek var mı? zaten muhabirler "şimdi lavar bize iyi malzeme verir" diye dibinden ayrılmıyorlar.

neyse, potansiyeli beni fultz'dan daha fazla heycanlandırdı yalan yok. umarım saha görüşü yüksek, elit bir guard olur da güzel maçlar izleriz.
Tam sevdiğim tarzda bir oyuncu. Önceliği takımını oynatmak. Yaz ligine kötü bir başlangıç yaptıktan sonra yavaş yavaş kendine gelmeye başladı. Triple doublelar geliyo ard arda. Şut konusu geliştirilmeli ve fiziksel olarak güçlenmeli.

Muazzam bir saha görüşü var. Olur bu çocuk.
bileğini siktiğim o ne biçim şut atmak. shawn marion bile bundan iyi.
2017 NBA yaz liginin mvp si olmuştur kendileri. Yaz ligini 16.3 sayı, 9.3 asist, 7.7 ribaund, 2.5 top çalma, %38.2 saha içi isabeti ortalamaları ile tamamlamış, bunun yanında 2 kez de triple-double yapmıştır.

Dikkati çeken bir başka husus da, yaz ligindeki tüm maçlara farklı ayakkabıyla çıkması olmuştur.
Basketbol severleri ikiye ayırmış oyuncu. Kimine göre ovverated kimine göre gelecek. Onun kafasında ise tahminimce nasıl bir asist daha yapamadım geçiyordur. Zira bir asist daha yapsaydı NBA tarihinde triple double yapan en genç çaylak olacaktı.
lonzo değil barzo.
27. Sıradan seçilen kyle kuzma denen cengaver bu kamilden daha iyi seçim.. Gerek gittiği takımın iticiliği, gerek babasının iticiliğiyle zaten direk ekside başladı benim için..yeni jason kidd diyorlardı(ki kendisine taparım) heyecanlandırmıştı o bakımdan ama cacık olmayacak gibi.. Bekleyip göreceğiz
babasına 1.5 trilyona araba almış.

http://www.ntvspor.net/ba...-5a43606c8112b919a80f6ea9
http://www.sporx.com/nba/...de-taniyalimSXGLQ27100SXQ
lakersin fiyasyo draftı. kesinlikle 2. sıradan çekilebikecek bir oyuncu değil.çok kötü şutu var beklenenin çok altında. lakers ball yerine fox'u çekse çok iyi iş yapardı.

edit:ha birde bunun babası var basketbol ikonu falan oldu adam . kimden torpilli bu ikili bilemiyorum.
199 dolar karşılığında imza veren basketbolcu.

http://www.eurohoops.net/...zasini-almak-cep-yakiyor/
şut atamayan , savunma yapamayan , penetre edemeyen kazma çaylak . Jayson Tatum , Donovan Mitchell,Dennis Smith Jr ve Lauri Markkanen gibi oyuncular varken , gidip bu kazmayı seçen Magic Johnson ve Rob Pelinka'yı allaha havale ediyorum.
balon. bunun kardesleri bundan balon ama bakiyorum instagramda 2 milyona yakin takipcisi var her birinin bu ne la amerikan halkinin aptalliginin en buyuk kaniti bu ball kardesler, babalari iyi kekledi zuahhaha esek amerikan halki da gaza gelmeye megilli, lonzo ball 3 asist yapiyor youtube da hemen lonzo great performance 3 asist 5 points 4 ribaund he aq ahahahah .
Rondo'dan belki bi şeyler kapıp oyununu geliştirebilir maksimum ulaşacağı seviye rotasyon oyunculuğu hiç bi zaman gerçek anlamda all star seviyesinde oynayamayacak ama gelecek yıllarda sırf lakers oyuncusu ve bu kadar hypelandığı için all star seçilecek oyun kurucu.
Şut formu leş düzeyde olan oyuncudur. Bu çocuğun şut formundan daha leş olan bir şeyi varsa o da babasıdır. Yapılan eleştirilerin sertliğinin sebebi babası lavar davarıdır. Şut formu kötü olmasına rağmen bir çaylağa göre iyi sayılabilecek istatistiklerle sezonu tamamlamıştır. Bakalım bu sezon lebron baba ile kendisini hangi düzeye taşıyacak.
çembere gidemeyen yani deliciliği olmayan kendi şutunu yaratmayı geçtim boş şutları dahi sokamayan adam.Pas özelliği falan da yok bu adamın bu arada ne bir ikili oyun oynayabiliyor ne bir pozisyon yaratabiliyor. Daha bir senede üzerine takım kurulacak oyuncudan iyi bir yan parça olabilir mi ye dönüşen adam. Tatum varken bu adamı draft etmek çok büyük bir hataydı.
sabah ki Orlando maçında yine 0 çekmiş balon. Babasına hakikaten saygı duyuyorum. Bu kazmayı koskoca Lakers'a iteledi adam. Helal olsun valla.