bugün

müptelası olunan oyun her online oyun gibi bağımlılık yapıcıdır. bunun sebebi mk dünyasının dertlerinden 35 dk lık oyun süresi boyunca(süre değişkendir) uzaklaşıldığının hissedilmesidir.
oynayabiliyorum ama dotadan çalıntı ve çoğunluğunu çocuklar oluşturduğu için çocuk oyunu. hala daha oynuyorum yani napalım.
Bu oyunu oynayan hala çocuktur. Bunu oynayanı duyduğumda yaşını azçok tahmin edebiliyorum.
ehuhuehuehuehhuehufeufheuhfeuhfuehuhuıhıhuhuhuhhuhu varken asla tercih etmeyeceğim gülme ifadesi.
almanca açılımı lachen ohne laute olan genellikle yabancıların kullandığı gülme efekti gibi bişey.
Amerika'da adı "LOL" olan 97 kişi var.
laughing out loud.

sesli gülme.
sanırım bir gülme şekli swh gibi yani ama ben bu "lol" lafına acayip sinir oluyorum yeni nesili anlamak zoe lol ne lan saçma sapan.
biz dotada lol diye gülüyorduk len mq der eski nesil lol oynayn yeni nesle.

t: gülmek işte moruk biraz da kudurtur lol yazınca.
Swh'den iyidir. Evet.
cahil avellerin eleştirdiği sözcüktür. lol evet
t. açılımı Laughing Out Loud olan, Türkçesi de götümle güldüm hahah demek olan sözcük.
do me ri sa notalarından gelen sonra gelen notadır.
Bencede böyle gülünmez. Lol ne. Ağağağhahah diye gülünür.
bana samimi gelmeyen hatta itici gelen gülüş şekli ben hep swh kullanırım.
Lol; League of Legends kelimelerinin baş harflerinden oluşarak ısa halini almış, çok oyunculu savaş arenası oyunudur. Çevrimiçi oyunu olan bu oyun Türkçeleşmiş hali ise Efsaneler ligi olmaktadır. 2009 yılında yayınlanan bu oyun Robet Games tarafında geliştirilmiştir.
Abimin Gold 4 hesabını verdiği oyun.

Hesabın içinde
elementalist lux
Yıldız muhafızı ezreal
Arcade ezreal
Arcade mf
Kanlı ay akali
Vahşi batılı ashe gibi harika kostümler var. Beleş güzel hesap ez.
oynayanların genelde bağımlısı olduğu uzak durulması gereken tehlikeli oyunların başında gelenidir.
Nasıl gelişebileceğimi bilen varsa yazsın özelden.
genç yetenekleri görebilceğimiz 25.000 TL ödül havuzlu migros espor turnuvası başladı. espor takımlarına girmek zor. Böyle turnuvalar tam yetenek avcısı yeri.

https://espor.migros.com.tr/
açılımı "laughing out loud" olan, internette sıkça kullanılan bir kısaltma.

buna benzer lmao ve lmfao da birer gülüş şeklidir.
nefret ettiğim sinir olduğum itici sinir bozucu gülme şekli lol yazan insanın yüzüne yumruğu yapıştırmak istiyorum.
Nautilus karakterini oynamaya bayıldığım oyun.oyun terimleri cok anlamaya çalışıyoruz bakalim
Oynamaya bayıldığım fakat Türkiye sunucusu fazla kötü kitle barındırıyor en ufak hatada kafasına soru işareti yağabilir. Genelde orman rolünü oynuyorum. viego,warwick ve akhsan en sevdiğim karakterlerdendir. isterseniz ekleşebiliriz eğlencesine giriyorum arada.