1. 1.
  afro-amerikan rapciler arasinda gordugum kadariyla* en hayvan vucutlu rapper. isminin acilimi ladies love cool james. cogu sarkisinda bir kadin vokal vardir. ama sesi kadayif gibidir, ibo gibi. ama o nasil bir vucut oyle arkadas, nasil geciyorsun kapilardan, pencerelerden.
  3 ... laz pacino
 2. 2.
  bir kac yil önce in the house adli bir sitcom cekip begenilerimizi toplayan, son zamanlarda daha cok oyunculugu ile ön plana **** cikan köfte dudakli rapci.
  1 ... nonsense
 3. 3.
  "herkes benim gibi olamaz, ancak olabileceğiniz kadar olursunuz" * diyen azıcık kendini beğenmiş *, ancak gerçekten sağlam vücuda sahip rapçidir.

  vücut geliştirmek isteyenlere, kendini fit hale getirmek isteyenlere veya spora gitme motivasyonunu her zaman sağlayamayan kişilerin motive olabilmesi için bir kitap yazmıştır.

  kitabın tam adı, "ll cool j's platinum workout: sculpt your best body ever with hollywood's fittest star" dır. kitap amazon da 18.45 dolara satılmaktadır.

  --spoiler--
  http://www.amazon.com/LL-...-Hollywoods/dp/1594866082
  --spoiler--

  bu da kitabın kapağı, belki ilgilenirsiniz. * * *
  2 ... beyazyelkenli
 4. 4.
  i need love şarkısını çok başarılı bulduğum rapper.
  ... soul provider
 5. 5.
  bir zamanlar jennifer lopez ile düetleri olan. east coast rapperı.

  (bkz: control myself)
  ... tinsley
 6. 6.
  1968 new york doğumlu, abd'li rapper.

  -gerçek ismi James Todd Smith'tir.
  -boyu 1.87
  -4 tane çocuğu vardır. (biri erkek üç tanesi kız)
  -1991 ve 1996 yılında "en iyi solo rap performansı" ödüllerini kapmıştır. (mama said knock you out ve hey lover adlı şarkılarıyla)
  -çocukluğu trajedi içinde geçti. 4 yaşındayken öz annesi ve büyükbabasını, öz babasını vururken gördü.
  -9 yaşındayken, büyükbabasının kendisine vermiş olduğu dj ekipmanlarıyla hip hop yapmaya ve sözler yazıp şarkılar yapmaya başladı.
  -ll cool j, tüm zamanların en başarılı mc'lerinden biri olmakla beraber aynı zamanda başarılı bir aktördür.
  -ilk rap aşk şarkısını yazıp söylemiştir (1985). şarkının ismi "ı need love".
  -vh1'ın en iyi 50 rapper listesinde 5. sıraya yerleşmiştir.

  şöyle güzel bir sözü vardır aynı zamanda; "I'm happy to be black. I am what I am, I'm doing very well in my life, and I'm thankful to God for that. I am a real person that cares about his art and cares about what he's doing - I have a heart and a soul and want to touch people and give. As a black man, my hope is that I can touch more and more people all over the world of different races and different colours. And I think eventually, if I just stay on this path, we'll get there."

  dinlenesi şarkılarından bazıları şöyledir:

  (bkz: mama said knock you out)
  (bkz: phenomenon)
  (bkz: headsprung)
  (bkz: all ı have) *
  ... slywitch
 7. 7.
  1990 yılında ''mama said knock you out'' adlı albümüyle benim hiç beğenmediğim hatta gereksiz diyebilecğim electro hop tarzından çıkıp boogie down productions, n.w.a, kool g rap, eazy-e gibi isimlerin ve bir çoğunun daha yaptığı hardcore rapi yapmaya başalamıştır. şuan ise dr. dre, p.diddy gibi ol' skool dönemini satmış bitch niggalardan farkı yok bence.
  -1 ... pacsta
 8. 8.
  sürekli dudaklarını yalamasına anlam veremediğim. i need love ve mama said knock you out şarkıları fena değildir.
  ... air20
 9. 9.
  hey lover adlı ilk aşk temalı rap şarkılarından birini yapmış rapper.
  ... slywitch
 10. 10.
  2003 senesindeki swat filminde de klasik zenci yarma tim elemanı kontenjanından kendine rol bulmuştur. son sahnede esas kötü oğlan fransız kaçarken bunu yaka paça indirmiş, mp5a2'yi ağzına dayayıp "nerenden istersin?" şeklinde sormuştur. velhasıl kendisinde bir sig sauer p220 sport müptelası brian gamble karizması yoktur, kasları balon hibi şişirmekle olmuyor o işler.
  ... pulemjot kalashnikova