bugün

(bkz: liverpool türk öğrenci cemiyeti)
(bkz: liverpool mef dersanesi ve ışık evi)
evertonlı sözlük yazarları'nın can düşmanı olan yazarlardır.
(bkz: umbertobaggio)
not: evet , hiç inandırıcı olmadı bu.
(bkz: sözlükte hemsehricilik)
(bkz: sözlükteki bilmemnereliler)
(bkz: anket açmak) ...vs. daha da çoğaltılabilir.
(bkz: liverpool lular dayanışma derneği uludağ şubesi)
galatasaray ' ın muhtemel rakibi olması ve beşiktaş ile daha önceden karşılaşmış olması sonucu özellikle fenerbahçeli ve diğer türk takımlarına ait "bazı taraftarlardan" liverpool takımını tutan ve bu taraftarlar arasındaki uludağsözlük yazarı kişilerdir.
sözlükteki tüm yazarlar - sözlükteki liverpool'lu olmayan yazarlar bağıntısından bulunabilecek yazarlar.
sozlukteki ugandalılar *dan sonra göze batmayan gruptur.
aralarında bulunduğum ve bulunmaktan gurur duyduğum yazarlardır. beşiktaş bir liverpool ikidir valla. bu ne yaman çelişki nasıl beşiktaş'lısın demeyin. ayrı şeyler onlar.
(bkz: sözlüğü foruma dönüştürmeye çalışmak)
liverpool'da doğmuş ingiliz sözlük yazarlaridir muhtemelen .
(bkz: never walk alone)
(bkz: stennlord)
yabancı takımları da kendi takımı tutan gibi yazarların liverpool şubesidir. bunlara ben ve alien de dahildir.
gecekondu dan bir pankartla cevap vermek istedigim guruh.

liverpool u tutanlar biraz da bizim takimlari tutsunlar.
(bkz: icinden mi)
(bkz: sen liverpool un köylülerindensin)

(bkz: burhan altıntop) *
(bkz: efendim)

fowler vardır, bill shankly, steven gerrard ve you will never walk alone! ve güzel liverpool limanı, güzel şehri...

denizciler için liverpool'un yeri başkadır, benim tüm arkadaşlarım liverpoollu'ydu ve küçükken duyduğum, bana anlatılan efsaneydi. hiç premier lig alamadı ama o gene zirvededir.

milan'ın kendini beğenmiş oyununu 3-0 dan çevirip yedirmiş aynen...

formasını çıkarır fowler işten atılmış liman işçilerine koşar...

(bkz: fowler is god)
(bkz: liverpool are magic everton are tragic)

edit:entry elimde kaldı...
ilk kurulduğunda liman işçilerin takımı olmasından mütevellit, ben.
fenerbahçe nin yirmibeşmilyon taraftarı olduğunu yalanlayan taraftarlardır.
Benimde aralarında bulunduğum taraftar grubudur. liverpool taraftarı başkadır futboldan anlar öyle galatasaray'ın veya fenerbahçen'in taraftarı gibi futbol dan anlamayıp atıp tutan cinsten değildir.
(bkz: içimizdeki irlandalılar)
(bkz: liverpoolmlt)
Liverpool fc yi yabancı takım gibi görmeyip , içimizden bir takım gibi kabul etmiş sözlük yazarlarıdır. Yoksa ne ingiliz sevdalısıdır , ne de farklı görünmeye çalışıyordur. Futbol onun için milli mesele değildir. Sadece spordur. Takımıyla üzülür , takımıyla sevinir. Ama tutup bunu ana avrat sövme seviyesine getirmez. Avrupa maçlarında tüm türk takımlarını milli takım gibi destekler. Ama tek bir farkla liverpool fc söz konusu olduğu zaman gönlü liverpool fc dedir.
robbie fowler efsanesini hatırlayan ve gollerini bir yerlerde izledikçe hüzünlenen yazarlardır. michael owen' in deli dolu gençlik yıllarını izlemişlerdir. steve mc manaman' ın attığı golden sonra kaldırdığı formanın altındaki ' liman işçilerine destek ' yazısını hatırlarlar. anfield road tutkusunu bilirler. arapların ve rusların paralarının arasında hala bir şeyler yapma savaşı veren kırmızılara sessiz yürek atışlarıyla alkış tutarlar. aguero, van persie, torres' in golünden daha değerlidir onlar için genç shelvey' in golü.
güncel Önemli Başlıklar