bugün

Güzel uygulama. Severek kullanıyoruz.
Yemen ve Suriye'de yasaklı olan uygulama.
autocadte çizgi için kullanılan komuttur.
telefon numaranızı deşifre etmeden kullanıcı adları vasıtasıyla görüşme ve konuşma olanağı sunması dolayısıyla whatsapp'tan bir adım öndedir.
Sanırım Türkiye'de bunu kullanan bir ben kaldım.
Whatsapp görüntülü konuşmayı geliştirene kadar yurt dışındayken ailemle görüntülü konuşmak için kullandığım uygulamadır.
Autocad de düz çizgi çizmek için kullanılır. Ortho komutu ile simetrik eksende çizgiler çizilir.
Bence güzel bir uygulama. Numara olmadan konusulması da cabası.
Numaralara gerek kalmadan da sohbet edilen program.. ismimle bulunduğum için buraya yazamıyorum.. Hoş yazsamda pek kullanan yok zaten..
Indirdim ben bu uygulamayı ama baktım kimsecikler kullanmıyor silmek zorunda kaldım ki bence ifadeleri ve temaları oldukça tatlı bir uygulama kendisi.
Güzel bişi. Bekleriz.
taksimde eğlenme mekanı. garsonları sık bogaz olmasa daha güzel olabilecek bir mekan
Sınır bozucu uygulama. indirdiğim zaman sildiğim onlarsa numara otomatik olarak yüklendi.
Ciddi ciddi whatsapp dan çok daha iyidir. Fakat nedense populer degil.
whatsapp'tan daha iyi olmasına karşılık uzakdoğu ülkeleri haricinde pek iplenmeyen uygulama.
Whatsaap'tan. daha iyi dediğim uygulama
Şimdiye kadar herkese tavsiye ettiğim ama şu an sinirden çıldırtan program. Kac gündür bağlantı hatası veriyor kimse mi ilgilenmiyor sorun etmiyor anlamıyorum ki. Zaten kendi kendine uydurduğu bir takım kurallarla bine yakın resmimi de kendi kafasına göre silmişti. Yani çok da kaliteli değil artık, stickerları güzel ama sırf bunun icin değmez.
Icinde tarlasi yanmis ciftci oturusu stickeri barindirmasiyla yaran platform. Whatsapp in populerligine en azindan turkiyede ulasamadi ama stickerlariyla gunumuze nese kaymaya devam ediyor.
reklamlarından dolayı asla yüklemeyi düşünmediğim uygulama.
facebook ve uludağ sözlük dışında kullandığım tek sosyal hede. whatsapp den iyi.
Whatsapp kadar popi olmasa da yine de başarılı chat uygulaması. Peki neden indirilmeli ??
Çünkü son görülme derdi yok. Mesajı gördüğünde okundu yazısı çıkıyo. Gayet kullanışlı. Ayrıca mesajlaşırken notlar kaydedebiliyosunuz ve Paul McCartney vs. ünlülerle ilgili haber alabiliyosunuz. NY vatsap da iyi gereksiz bok atmayalım şimdi.
sticker'ları çok orjinal olan, sevimli mi sevimli (şahsen ben bayılıyorum), görüntülü konuşma ve mesajlaşma programı.
ikide bir mesaj göndererek bıktırmıştır.
sevgililer gününe henüz girmeden sevgilimden daha fazla mesaj atmış uygulama. tak diye ekranda beliriyor bir de.. sana ne arkadasım ne hediye alacağım sevgilime? türkiye'nin en çok beğenilen sevgi ifadesi hangisi diye sormus simdi de. anan yazdım yolladım.

kısacası goruntulu chat olmasa kullanılmayacak uygulamadır.

(sevgilim yok)
hırvatça hat anlamına gelir. bende ecnebice biliyorum.*