bugün

açık oya açık oy vererek iadeyi ziyaret yapan yazar. beğenin duvarınızdayım nesilinden galiba ehehe.

--spoiler--
uzaylı da olsa insan insandır.
--spoiler--

Her neyse sözlüğe hoş gelmiştir. iyi yazmalar.
Hoş gelmiş yeni suser.
Umarım kuarkların, uzay boşluğunda ışık hızının % 99 küsürü hızında hareket edebildiğini biliyordur.
(bkz: Koştursun efenim sözlükte)
On birinci nesil yazar. inşallah Travestidir.
nick altında yılışık, gerzek, samimiyetsiz, başkasına adına utandıran sözlerin bulunduğu yazardır.
Şu an Başağrısından şikayetçi olan yazar. ağrı kesici alarak baş ağrısını dindirebilir ve karanlık bir odada bulunarak ağrısını hafifletebilir.
Not: bu entry i mesaj yoluyla atacaktım ama sayın yazar mesaj alımını engellediği için bu yola başvurmuş bulunmaktayım.
beğenmiş olduğu entry'ler ve kibar nick altı yorumu için teşekkür ettiğim yazar.

iyi yazmaları olsun.
Açık oylayan yazarmış.
(bkz: Oha siksydn bri ss)
Seri oylayan yazar eline sağlık kardeş.mesaj kutusu kapalı olduğundan teşekkürlerimi burdan kabul et.
beğenileri için teşekkür ettiğim, tanıştığıma memnun olduğum yazar arkadaşımdır.
Gördüğüm en cömert yazarlardan birisidir. Kendisine hoşgeldin diyorum ve bu şarkıyı ona armağan ediyorum. link:https://www.youtube.com/watch?v=fJ9rUzIMcZQ.
Gördüğüm en cömert yazarlardan birisidir. Kendisine hoşgeldin diyorum ve bu şarkıyı ona armağan ediyorum. link:http://www.youtube.com/watch?v=fJ9rUzIMcZQ.
(#28850212) böyle biri varsa numarami ona versindir.
edgardegas için özel mesajını açıp mutlu bir beraberliğe adım atmalılar bence. böyle nikaltlarında flört etmeyin arkadaşlar ileride konuşacak daha özel meseleler de olucak rahat edin. bakın dalga geçmiyorum Allah belamı versin gayet iyi niyetli şekilde söylüyorum. hacı ben yapcam aranızı bende merak etme.
belki bilmiyordur nasıl yapacağını di mi. ayarlar kısmı var sağ üstte oraya tıkladığında direkt açılan pencerede kimler mesaj atabilsin diye bir şey var. onu arkadaşlar yap mesela. sonra mesajlar kısmında arkadaş listesi var. orada takip ettiklerin otomatik olarak arkadaş listesine ekleniyor. sen o bölümden onları arkadaş listesinden silsen de takipten çıkmıyorsun. millete ayıp olmaz yani. işte oradaki herkesi sil sadece edgardegas kalsın. böylece sadece ondan mesaj alıcan. rica edersem yapar misin böyle. ne güzel iyi anlaşıyonuz birbirinize güzel laflar söylüyonuz bence mutlu olursunuz. aga sen de açınca haber ver entri yoruma açık. yapmazsa baskıya devam ederiz.
görsel
iyi kitaplar okuyan, keyifli yazılar yazan, güzel kalpli bir yazardır.
teşekkür ettigim yazar. buradan kendisine geri bildirimlerimi gönderiyorum. kalemin keskin olsun.
Beni artı Manyağı yapmış, sevinçten az kalsın kalp krizime sebebiyet veren yazardır.

Kitap okumayı ve okutmayı çok seven bir insandır entrylerinden anladığım kadarıyla.

Selam olsun sana güzel insan
Özel mesaja kapalı yazar.
Ancak artıladığı ve takip ettiği için teşekkür ederim, çok nazik bir yazar kendisi. *
görsel
sözlüğümüze bir fener misali ışık saçan yazardır.
Aha da kız. Bana şunu hatırlattı; (bkz: denolina) bir adet yazar, artı melekçi olanındanmış.
Her seferinde nickini helva diye okuduğum yazar, sağolsun var olsun.
Sağlık sorunları için geçmiş olsun dediğim yazar. Özel mesaj alımını kapatması gerçekten sözlükte bulunma amacının okumak ve okutmak olduğunu gösteriyor. Yazdıklarını beğenip beğenmemek yazarların beğenisine kalmış.
her oyu 8 den 5 den aşağıya inmemiş yeni üye bu kadar oy oranının artması şüphe verici...emek mi sömürülüyor ne sahtekarlığa karşıyız...