bugün

oyunu eğlenceli ve mezoşist hale getirmek amaçlı elektrikli boruda kullanılabilir. Bazı insanlar bunu deneyip birde boruyu yalamıştır (bkz: steve-o)
her ne kadar tam çözümlerine bakmış olsam da keyif alarak oynadığım oyundur. yalnız sonunu belirsiz bırakmışlar. adı üstünde limbo.
bir geminin yükünü, bordasına yanaşan başka bir gemiye aktarma işlemidir.
küçücük oyunların neler başarabileceğine kanıttır. oyun insanı günlük streslerinden uzaklaştırsın oyun atmosferinin içine çeksin yeter. gerek yok öye gigabytelarca oyun yapmaya al işte limbo.
1 sene evvel keşfettiğim ama ısrarla bitmesin diye oynamadığım son 5-6 bölümü kalmış oyun. olum çok güzel lan.
grafikleri çok güzel olan oyun. Bu oyundan daha güzel diyebileceğim tek oyun (bkz: braid)dir.
şu ana kadar yapılmış en iyi oyun. tamam gta 5 var, the witcher var, cod var, battlefield falan var ama limbo bambaşka bişey. karşılaşılan engelleri dakikalarca hatta saatlerce düşünüp geçmenin yolunu bulduğumda harbiden oyunun içindeymişim de gerçekten o engelleri ben geçmişim gibi seviniyorum lan. durup bi sigara falan yakıyorum. sonu zaten apayrı efsane bişey.
çok etkileyici bir atmosfere sahip siyah beyaz oyun. ismine yaraşır da bir hikayesi var. 2d oyunlar böyle olsun canımı yesin dedirtir.
Mobil platformların en iyi oyunlarından biridir. Fizik kurallarının geçerli olduğu 2 boyutlu karamnlık bir dünya.
Garip bir şekilde bağlandığım 2d oyun. Bu ne ya? Bakalım.
Dün oynamaya başladığım oyun grafikler oyunun ortamı güzel fakat biraz zor geldi bana şu sandal ile adaya çıkıyoruz sonra ne yapıyoruz bilmiyorım kaldım öyle.
Psikopat oyun.insanları ve insanlığı anlatan aslında çok yaratıcı eleştirel bir oyun. Nasıl desem, iç yüzümüzü anlatıyor. Zaten şu dönemlerde o haldeyiz zaten...
az önce bitirdiğim oyun siyah beyaz kasvetli bir bulmaca oyunu hakkında şunu da söylemek lazım sürekli öldüğünüz bir bulmacayı çözüyorsunuz sonra tekrar bir çok kez öldüğünüz bir bulmaca karşınıza geliyor öyle de sinir harbi yaşatan bir oyun.
insanı üzen dramatik bir ios oyunu. sosyal mesaj çok fazladır. ve anlamları büyüktür.

ayrıca playstation 4 için de çıkmıştır. şu anda ücretsizdir.
Eski sevgilimin bu oyun artı machinarium bir de neydi breid miydi.
işte hepsni yardım almadan bitirirsem kapımda çiçekle köle olacağını söylediği oyundur.
Ondan başladım yani. 8 bölüm geçtim hiç bakmadan sanki bende o ışık var ama...