çok müthüşlü bir ayardır. o değilde kendisini gören, tanıyan var mı ? kimdir necidir. yazarak olsa ben de yazarım sabahtan akşama gözlerim şöyle ela boyum böyle uzun şöyle alır iran halısı gibi duvardan duvara çarparım * yok mu lan kızıl saçlı avrat falan bilmem ne diye. sözlüğün üstü açık alan sık gitsin kokmaz renk vermez kim nereden bilecek. veya açarsın 5 hesap sabahtan akşama gündemdeki nicki emmikler durursun. bunlar evvelden çok yapıldı artık tat vermiyor.

modların tuhaflıkları nedeni ile korunup kollanan hesaplar, böyle sabahtan akşama tuhaf tuhaf şeyler yazanlar, erkek iken kadın kadın iken erkek ayağına yatanlar. nesinden keyif alıyorlar bilmiyorum ego tatmini mi asosyallik mi çaresizlik mi. aklıma pozitif bir şey gelmiyor çünkü hayatında pozitif şeyleri olan veya kendisi pozitif olan bir insan böyle acayip şeylere girişmez. hani can sıkıntısından girersin 3-5 gün tadında bırakmak şartı ile milleti trollersin ama aylarca sürünce ne bileyim en azından ben kendi kafamda bir yere oturtamıyorum. belki sorun bendedir normal olan bunlardır bilmiyorum.
aman allah'ım hiç böyle ayar olmamıştım.
atayım kendimi merdivenin son basamağından aşağı.
ortada ne ayar ne de sözlük kızı görebiliyorum.
sözlük kızlarına cevab hakkı doğmuş, bakalım onlar ne diyecek...

ben olsam saçından tutar sözlük meydanında sürüye sürüye gezdirirdim ama siz ne yaparsınız bilemem.

işinize karışmak gibi olmasın ama bu lafların da altında kalınmaz yani.
Silikonlarımı savaştırmak isterdim ama değmezsiniz.
Memelerden sen anlarsın, konuş onlarla.

t: olmayan ayardır.
Resmen memelerini bir savaş silahı olarak görüyor.
Daha henüz bir şey görmediğimiz için yorum yapamayacağım hede.
Memelerine kurban lilith reis.
24 ayar kızlık zarıdır, malum kendisi kullanmadığı için.
liliith in sözlük kadınlarına orantısız güç kullanmasıdır.

zeka ve meme bir araya gelince böyle oluyor evet.
(bkz: #41089550)

Tarihte verilmiş en güzel ayarlardan biridir.

22. Yy dan sonra ders kitaplarına konu olabilir o derece.

Edit: ayarı alan sessizce eksiliyor evet.