bugün

hoşgelmişler ola nesildaş yazar. o değil de yazılarının sonunda esenlikler dilemesi trt spikeri olmasından şüphelendiriyor beni.
megadeth hayranı hoş gelmiş yazar.
(bkz: aşkım içimde kal) başlıklı entrysinde anlattıklarının gerçek olması ihtimal dahilinde değildir zannımca. niye mi?

dikkatli okuyalım o halde; içkinin etkisinde olduğunu beyan etmiş yazar burda. ehh halüsünasyon görme ihtimali yüzde 98 dir * içki şişede durduğu gibi durmuyor naaparsınız.
(bkz: mavi donun var mı)
dilini sözlük içinde vajina yalamak ve sevgiliye french yapmak için kullanmazsa uludağ sözlük için pek de ağır gelmeyecek insan. örneğin dili ağır olan vaudeville for vendetta da var ve çeşitli sözlük ortamlarında adından övgüyle söz ettiren bir insan. diğer yazarların onu okuduğunu bile düşünmüyorum ama kalitesinden ödün vermiyor. dili ağır olmakla, sapkınlığı birbirine karıştırmamak lazım.
komedi yazar.

işin içindeki asıl ikiyüzlülük de "ay yazılarımdaki sike - ama bakıyorlar, mesajı anlamıyorlar" tarzındaki küçük burjuva sahte tepkileridir.

hadi güzelim, hadi canım.

yerler senin sahte edebi kabiliyetini, yazın hakimiyetini, elit hezeyanlarını.
yargı cümlesinin sonuna soru işareti koyan 0 km yazar. * *
super light'tan daha iyidir.
bir enteresan sözlük yazarı.

ilgi çekmeye çalışıyor desem değil. çocuk desem değil.

belki ikisinin bir kombinasyonu olabilir.

alakasız not:

bu adamın kaynak diye gösterdiği metinlere ben götümü silmem lan.

söyledim rahatladım.

gerisi beni bağlamaz hafız.
hadi entry'lerini okudukça tiksiniyordum da kendisinden, takımımdan tiksinmeseydim be.

#6193258 deli midir nedir diye düşündüren yazardır.
Altıncı nesil yazar olarakta bilinir.
(bkz: Hoşgelmiş)
altıncı nesil çaylak. nihayet.

edit: aman tanrım, geri dönmü$.
du hast ve dream theater'ı karşılaştıran müzik adına hiçbişey bilmeyen yazar.
(#6451169) nolu entry ile ne kadar saçma düşündüğünü herkese göstermiştir.
(bkz: sıçtı cafer bez getir)
(bkz: #6451169)
mütemadiyen saçmalayan yazar.
"dur lan hep saçmalamıyomuş" yazarı (bkz: #6451388)
sözlükte hala onlarca sazan olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş yazardır. atıyor oltasını serin sulara fonda fade to bleck çalarkene...
(bkz: #6451169)
(bkz: #6400924)
(bkz: #6452200)
lan bu ya salak, ya amele, ya başka bir şey. tamam tespit neyim hoş şeyler ama, hocam boynuz kulağı geçmiş be.

sözlük yazarlarının psikolog giderlerini karşılaması gereken yazar. biz de heidi nin dağları sanıyorduk zaten buraları.
(bkz: troll)
artık o bir çaylak.
çaylak olmuş, yedek nickiyle bekliyoruz. sözlüksüz yapamaz kerata.
http://www.hobotraveler.c...517-do-not-feed-troll.jpg
sözlügü forum sanip bosuna yazanlardan sadece biri.