bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
#2943863 no.'lu entrysi ile yarıp geçen yazar. arkası sağlamlara pek bir hoş yaklaşımı var.
(bkz: gereksiz yazarlar)
sözlüğe sıçıp kaçanlardan.
provakatif başlık açmaya çalışırken eline yüzüne bulaştırıp sonra da kaçan yazar.
allahtan kimse görmedi.*
(bkz: #2945829) nolu entrysinde yıldızlı bkz. içine yazdıkları ironiye karşılık bir ironi ise, gerçek anlamda kafamızın kimin bacak arasına girdiğini kastettiğini merak ettiğim yazar. *
tanrıcılık oynayan homo sapiens sapie.. * (bkz: #2986311)

(bkz: homo sapiens sapiens)
williiam wallace ı kendisi sayesinde artık daha güzel pronounce edebiliyorum:

(#2986450)
çok fena bir fenerbahçe kuyruk yarası taşıyan yazar. sanıyorum sözlüğe de biraz olsun hafifletebilmek için katılmıştır. ya da tek derdi sözlüğü karıştırmaktır. katıla katıla okuyoruz efendim.

(bkz: bugün de güldük iyi mi)
pink floyd sevdiğini tahmin ettiğim yazar.
rüyasında fenerbahçe kendisine kötü birşeyler yapmış olmalı ki, sabahın köründe ağzından salyalar saça saça fenerbahçe'ye küfür eden yazar.

adalet diye bişey harbiden varsa, uçurulması yakındır.

(bkz: aha da buraya yazıyom)
temiz sözlük adına kanatlandırılmasını dilediğim yazar.
fenerbahçe'ye küfürler ederken harcadığı eforu derslerine harcasaydı da hiç olmazsa elinde bir ilkokul diploması olsaydı dediğimdir.
(bkz: yazık)

(bkz: kanatsız uçacak)
ona buna laf sokmaya çalışan yazar ya da yazarcık. silinmesi yakındır. en azından ben öyle umuyorum...
kanat takmış sözlükten uçarken görürsem eğer daha bi güzel olacağını düşündüğüm yazar.
an itibariyle uçuşa geçmiş yazar.
(bkz: beşinci nesil silik)
silinmeyi sonuna kadar haketmiş yazar. güle güle diyemeyeceğim doğrusu!
silinmiş yazarcık. ne üzüldüm ne üzüldüm bilemezsiniz...

(bkz: haydi halaya)