bugün

Cahil, cühelanın oluşturduğu topluluk gurubudur. Kendisi heteroseksüel olduğu için karşısındakine saygısı yoktur.
(bkz: ılık detected)
kızın kızla erkeğin erkekle cinsel birliktelik yaşaması anormaldir. O zaman neden allah 2 cinsiyet olarak yarattı canlıları diye sorarım. Artık evlilik denen birleştirici unsurun değeri kalmamış gibi görünüyor. Bu kadar insanın neden evlenmekten vaz geçtiğinin en önemli kanıtlarından biridir. tabi kız tarafının kızını evlendirirken satılacak eşya gibi görmesi ve yüzbinlerce liralık isteklerde bulunması ayrı bir mevzu.
Karşıtı değilim hatta bu insanların herkes gibi meslek sahibi olmaya ya da üst kademe de cumhurbaşkanı gibi görevler almasına da kimse karışamaz ayrıca kimsenin bu bireyleri ölümle tehdit etmeye de hakkı yok ama son zamanlarda bu olayları çok gözümüze sokmaya çalıştıklarını fark ediyorum mesela futbol maçları en basit ve küçük bir örnek korner direği kaptanlık pazubandı gibi şeylerde amblemler bulunması çok yanlış biz bu insanları kabul etmiyoruz demedik ki (bu arada örnek olarak futboldan örnek verdim ama buna her şey dahildir).
Benim hakkımı yiyorlar, olmaz.
boş iş peşinde olan insanlar çünkü siz bi tarafınızı da yırtsanız amacınıza ulaşamayacaksınız. Her zaman her yerdeler ve olmaya da devam.
lgbt karşıtı insanlar boş beleş insanlardır. çoğu gizli gaydir.
(bkz: homofobik insan)
Vajinalı adamdan sonra bende karşıyım. Herşeyin orjinali güzel arkadaş. Ne kadar yaptırırsan yaptır yapay olduğu belli oluyor.
lgbt bireylere değil ama lgbt örgütüne karşıyım. örgütlü sapkınlık bütün insanlar, devletler ve sivil toplum kuruluşları tarafından karşı çıkılması gereken bir durumdur. bunlar dünyadaki herkesi ibne yapmak istiyorlar. ayrıca dünyada ne kadar sapkınlık varsa normalleştirmeyi kendilerine misyon edinmişler. yeni dünya düzeninin oluşturulması konusunda birileri tarafından fonlanan bu örgüt dünyanın her yerinde topluma aykırı her şeyi desteklemektedirler. kürdistan vardır lubunyalar vardır diye bağıran orospu çocukları gibi.
Demokrat değillerdir.
LGBT - LGBTQ+ FALAN FiLAN GiDER DURUR BU HARFLER AMA KiMSE FARKINDA DEĞiL TOPLUMUN VE AiLE DÜZENiNiN YOK EDiLDiĞiNiN. BU BiREYLERE KARŞI OLMASAM DA TOPLU OLARAK KUTLADIKLARI SAÇMA GÜNE KARŞIYIM ÇÜNKÜ KENDiLERi HAKLARI DIŞINDA HERŞEYi SAVUNUR OLDULAR.
yani lt'den hoşlanmam ama gb'ye karşı değilim hatta çok severim çünkü genelde koca yürekli oluyorlar hele ki yakışıklılarsa.
Tabii kz olsaydım kadını yalardım dimi.
Cinsiyet kalıpları olduğuna inanmıyorum homofobik olmaktan gurur duyuyorum lgbt kim destekliyorsa anasını sikeyim onun.
Hetero bireylerdir.

lgbtyi hastalık olarak görürler.

Hetero erkekten hoşlanmıyorum pek...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar