1. 1.
  orta segmentte piyasadaki en mantıklı telefonlardan bir tanesi.

  4.7 inç ekran, 1 gb ram, 5 mp kamera, genişletilebilir 4 gb hafıza, android 4.0.4 işletim sistemi, 2100 mah pil gibi özellikleri var. şu anki fiyatı 1.000 tl.

  lg optimus l9
  1 ... cifte kavrulmus zenci
 2. 2.
  bu telefonu iki gündür kullanıyorum. öncesinde günlerce, haftalarca telefon araştırdım. araştırdım da ne oldu gittim teknosa'ya elime bunu aldım aşık oldum kurtuldum. "ıyy büyük telefonlar çok kötü ya" derken, "küçük telefon mu olurmuş, şimdi bunlar kullanışlı" diyen bi tip oldum bunun yüzünden. performansı gayet iyi. ben normal bir kullanıcıyım neticede. beni tatmin etti. wifi sürekli açık olduğu halde 37 saat kadar bir kullanım elde ettim. yeni telefon olduğu için hiç elden düşmediğini de göz önünde bulundurunuz tabi ki. hafıza problemi dışında bir sorunu yok. bir de kamerası kötü ama fotoğraf makinem var diye ben bile bile aldım. tasarımı güzel. bir sony kalitesinde değil ama şık. bakalım başımıza bir iş gelecek mi?

  ha bu arada teknosa'ya sadece modelleri görmek için gidin. sonra gidin tanıdık manıdık bir telefoncuya. en azından kapaktır, jelatindir bilmem nedir yanında hediye olarak kapatın. eski telefonun kırık kapağı, bunun kapağı ve iki jelatinini hediye aldım. toplayınca 50 lira filan da indirimim olmuş fena sayılmaz.
  2 ... littlewitch
 3. 3.
  Gerçekten güzel telefon.
  ... yalcin abi