1. 1.
  dönemin efsane bilgisayar parçası, kasaların olmazsa olmazıydı lg marka beyaz cd writer lar.

  oradan buradan aşırılmış cdler bu babacanlar sayesinde kopyalanır, pclerdeki veriler cdlere bu yiğitler sayesinde yazılırdı. gadasını aldığım aygıt her türlü çizik cdyi okurdu. cdyi yerleştirmekle beraber gelen vihüvvvvvvoooooooovv.... sesiyle er kişi havaya girer, nero yu açar, yazım işlemine başlardı. dönemin neredeyse tüm toplama bilgisayarlarında bu parça kullanılırdı. kutusu olanı kutusuzundan 1-2 $ daha pahalıydı. ancak kutuda bir numara yoktu, önemli olan aygıttı güzel kardeşim.

  nice oyunlar onla kopyalandı, nice korsan filmler cdlere onla çekildi. mahalle delikanlılarının bütün yabancı karışık cdlerini bu aletler kopyaladı. o cdler bilimum şahinlerde, doğanlarda paynır * marka teyplere yerleştirildi, are you ready lerle, alarma larla mahallelerde bin beş yüz tur atıldı.

  kısaca devrin cdlere aktarılan veri yükünü hep bu writerlar üstlendi. *
  7 -1 ... ordabiyerde
 2. 2.
  lg markasının köşeyi dönme sebeplerinden biri. sanki türkiye'ye sadece bu marka cd-writer geliyormuş diye düşünebilirdiniz eskiden. red alert
  , fifa , gta , eski nfs serileri ve daha niceleri onun elinden geçti. sonra siyahları da çıktı yamulmuyorsam ama beyazlar ilkti.
  1 ... insan tipli
 3. 3.
  her bilgisayarın olmazsa olmazı. şu anda hala kasamda takılı olan bilgisayar parçası. Her ne kadar dvd writeri engellediği için kullanamasam da çıkartmaya da kıyamadım. Ucuz fiyatıyla şahane performansıyla yıllarca kahrımızı çekmiştir. Ha bi de "Benimki 52 iks maks olm" geyiği vardı.
  ... haken
 4. 4.
  yerini lg DVD writer a bırakmış cihazdır.
  ... joe satriani
 5. 5.
  akıllardan çıkmayandır.

  http://images.gittigidiyo...ICI-BEYAZ__19873956_0.jpg
  1 ... the man who wasnt there
 6. 6.
  en az casio f91w kadar meşhur bilgisayar parçası.
  2 ... eraserhead
 7. 7.
  windows xp ile sorun çıakrıtrdı. sonradan bunun yüzünden lg ile microsoft kapışmıştı. lg işletim sistemi sorunu diyordu microsoft lg sorunu diyordu.
  1 ... jackskellington