bugün

(bkz: )http://www.darkhardware.com kurucusu olup halen donanım ve yazılım sektöründe hatrı sayılır bir yeri olan kişi.
teknoseyir projesinde yer alan tatlı bir editör abimiz.
teknoseyir'in amiral gemisi, donanım editörlerinin belki de ilki olan hoş sohbet insan.
Teknoseyir'i izlememin kaynağı. Çok iyi, samimi bir anlatımı var.
liselilerin işgal ettiği youtube oyun-bilgisayar dünyasında sinan akkol'la birlikte takip edilesi babacan insan.
her izleyişte gülümsetmeyi başaran samimi insandır.
Donanaım editörlerinin göz bebeği adam gibi adamdır.
çok sempatik adam geçmişte de çok başarılı işler yapmış ama süper bence fazla anlamasam da .
Şeker gibi biri. Boyle bir akrabam olsaydi tadindan yenmezdi.
hitman ve serisinden hazzetmiyor. kafasındaki barkodu okutmuşlarmı ne yazıyor dedi adam.
gelmiş geçmiş en uzun süreli yalan konusunda çığır açmış ( "http://www.darkhardware.com"; sitesine girince çok yakında yeniden yayındayız ), her yıl biraz daha olgun davranacağına yeni arkadaş ortamından esinlenerek daha da çocuklaşmış eskinin iyi ama günümüzün teknoloji firmaları tarafından pek kaale alınmayan editörümsü şahsiyet.
trt'nin deli dumrul vergisini eleştiren adam gibi adam.

aydın kişilik.
teknoloji konusunda olabildigince bilgili ve yetkili biri.
"hayatta iyi şeyler olmaz" mottosunun sahibi. adamdır...
teknoloji dünyâsının bilgili bir ismidir.

esasında ben kendisinin ülke gündemi, siyaset gibi konularda da çok çarpıcı tespitler yapabileceği kanaatindeyim.
internet alemi adına büyük bir şans.
Kaliteli videolar ve yorumlara imza atıyor.

Teknoseyir ile daha çok uzun yıllar bir arada olması dileğiyle.
işini en iyi şekilde yapmaya çalışan şeker gibi adam.
Esasında kendisi büyük bir cevherdir.

Salt teknoloji alanında değil sosyal konularda da anlattığı dinlenesi adamlardandır.
Az evvel Kadıköy-tavsantepe metrosunda gördüğüm teknoloji bilgesi.

Bluetooth kulaklığı ile müzik dinlediği için (en azından ben öyle düşünüyorum) ve yorgun göründüğü için selam verip rahatsiz etmeye çekindim. En azından bi' merhaba diyebilirmişim diye düşünüyorum şuan. Burayi okuyorsa eger "selamlar levent ağabey"
Teknoloji bilgisinde ustune yoktur.
görsel
görsel
Yıllar içerisindeki değişimi ibretliktir.
Twitterda önüme ne zaman hoş bir kadının twiti gelse kesin kendisi beğenmiştir diyorum ve tahminin doğru çıkıyor genellikle.
Beğenilerinden anladığım kadarıyla çıtır seven bir beyefendi.
hayalimdeki kabinenin bilim ve teknoloji bakanıdır. yakışır.
Teknoseyir sitesi ve kanalının editörlerinden biri. Zaman zaman pireyi deve yaparak ufak tefek şeyler için seyircilere çıkışsa da genel anlamda işini iyi yapan, donanımlı biri. Bilhassa Türkçesine hayranım. Kullandığı deyimler, benzetmeler ve diksiyonu çok iyi.

Eski teknolojileri anlattığı bölümlerde mutluluğu yüzünden okumak mümkün. Benim de en sevdiğim videoları bunlar. Ayrıca Teknoseyir Muhabbet yayınında kendisini dinlemesi hayli keyifli. Bir gün kendisiyle tanışmayı isterim.

(bkz: Teknoseyir)
güncel Önemli Başlıklar