1. 1.
  (bkz: #4028417)

  söz konusu yazısıyla beni gözyaşlarına boğmuş yazar, hoşgelmiş.
  ... diego armando do nascimento
 2. 2.
  (bkz: welcome to the jungle)
  1 -1 ... cemilflower
 3. 3.
  başarılı tespitler yapan son derece duyarlı yazar hoşgelmiştir.
  1 ... freedom
 4. 4.
  bendeki on numara adam kategorisinin ilk üçüne adını yazdıran 5. nesil süpersonik yazardır. (bkz: biz bu nesilin evlatlarıyız) . aynı zamanda aktifliği bir uranyum izotopunun iki katından beş fazladır. aktifliği yetmezmiş gibi etrafındaki herkese de ışın yayarak onlarıda doğru yollara iter bu. ne işi var okulda anlamadığımdır. gitsin direk ceo olsun işte ne okuyor ki dediğimdir. (bkz: çok doldum be abi)
  1 ... romanticomedy
 5. 5.
  (bkz: #5289466) deki entrysiyle dikkatimi çekmiş yazar. ama nickini anlayamadım bi türlü *
  ... usual supreme
 6. 6.
  gunese tuttugumda ataturk'u degil karnimi agritacak kadar bir cok guzel aniyi gordugum kadim dost. kardesimdir demeye cekinmem. ayrica nicki cerkesce sulale ismidir.
  ... voodoo chile
 7. 7.
  Çerkez'ler listesine adını yazacağım an zaten orada olduğunu gördüğüm kişidir. Ayrıca hala bana samimi bir nick'altı yazısı yazmamıştır.

  editto1: yazmıştır:)
  editto2: kendisiyle bisiklet sürmenin bu denli keyif olduğunu keşfetmenin huzuruyla doluyum. Artık şems'ini bulmuş mevlana gibi karanlıkta görükle de okulda ertuğrulkentte 2 bisikletli görürseniz şaşırmayın.. hatta kim bilir belki iyi bir çocuk olursanız.. (bkz: anladın sen)
  2 ... romanticomedy
 8. 8.
  çin atasözleri ve iç hastalıkları mütehassısı olduğuna kanaat getirdiğim yazar. Zira içinde organ yerine nefret tohumları bulunanları çin atasözleri ile tedavi etmekte kendisi. saygılar.
  2 ... romanticomedy
 9. 9.
  kendini bilen adam. her açıdan aşmış görünüyor. neyi yapıp neyi yapmayacağı, hayat hakkındaki fikirleri.
  1 ... tool
 10. 10.
  her halinden çerkezlik akan yazar. gözlerinden, duruşundaki asaletten, karizmasından...bana sen de çerkezlik var mı diye soran ilk insan.iyi ki de sormuş ki ben de tam anlamıyla bir çerkez daha tanımış oldum.
  1 ... salim ile mikael akerfeldt