bugün

Sık görüşüyoruz ama sözlükte değil yazarı.

gel olm yazılarını özledik lan.
(#5321380) entrysinde anlından öpülesi bir tespit yapan ve muhtemelen benim gibi, çerkes olan şahsiyet.
1000. entrysini bana adamış, güzel dilekleriyle gözlerimi doldurmuş yazar. Söz efenim, terli terli su içeni, anne terliğiyle dövsünler. Özlem ve hasretle.. bol artı oyla selamlarım sizi lembej. Az kaldı görüşmemize kardeşim.

notto: "onlar bilmez" adlı eserim, yaban ellerde de çok sevildi, dillere pelesenk oldu. türkiye ye gelince profesyonel kayıt düşüncelerim var, menacer olarak ta aklımdaki isim sensin lembej, hazır ol!
yardımsever, dost yazar. *
(bkz: #10193469)
kendisine teşekkürü borç bildiğim yazardır, tüm, evde sıcacık oturanların umrunda olmayan, dışarıda titreyen canlar adına...
(#4028417) entrysi ile kendisini benim kanki listeme eklettirilmiş, efendi bir yazardır. Sanırım aynı düşünce sistemine sahibiz.
Sözlükte bu tür entry giren sanırım çok az.
Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını diliyorum.
her halinden çerkezlik akan yazar. gözlerinden, duruşundaki asaletten, karizmasından...bana sen de çerkezlik var mı diye soran ilk insan.iyi ki de sormuş ki ben de tam anlamıyla bir çerkez daha tanımış oldum.
kendini bilen adam. her açıdan aşmış görünüyor. neyi yapıp neyi yapmayacağı, hayat hakkındaki fikirleri.
çin atasözleri ve iç hastalıkları mütehassısı olduğuna kanaat getirdiğim yazar. Zira içinde organ yerine nefret tohumları bulunanları çin atasözleri ile tedavi etmekte kendisi. saygılar.
Çerkez'ler listesine adını yazacağım an zaten orada olduğunu gördüğüm kişidir. Ayrıca hala bana samimi bir nick'altı yazısı yazmamıştır.

editto1: yazmıştır:)
editto2: kendisiyle bisiklet sürmenin bu denli keyif olduğunu keşfetmenin huzuruyla doluyum. Artık şems'ini bulmuş mevlana gibi karanlıkta görükle de okulda ertuğrulkentte 2 bisikletli görürseniz şaşırmayın.. hatta kim bilir belki iyi bir çocuk olursanız.. (bkz: anladın sen)
gunese tuttugumda ataturk'u degil karnimi agritacak kadar bir cok guzel aniyi gordugum kadim dost. kardesimdir demeye cekinmem. ayrica nicki cerkesce sulale ismidir.
(bkz: #5289466) deki entrysiyle dikkatimi çekmiş yazar. ama nickini anlayamadım bi türlü *
bendeki on numara adam kategorisinin ilk üçüne adını yazdıran 5. nesil süpersonik yazardır. (bkz: biz bu nesilin evlatlarıyız) . aynı zamanda aktifliği bir uranyum izotopunun iki katından beş fazladır. aktifliği yetmezmiş gibi etrafındaki herkese de ışın yayarak onlarıda doğru yollara iter bu. ne işi var okulda anlamadığımdır. gitsin direk ceo olsun işte ne okuyor ki dediğimdir. (bkz: çok doldum be abi)
başarılı tespitler yapan son derece duyarlı yazar hoşgelmiştir.
(bkz: welcome to the jungle)
(bkz: #4028417)

söz konusu yazısıyla beni gözyaşlarına boğmuş yazar, hoşgelmiş.