bugün

entry'ler (68)

ilkokul bilgisiyle siyaset konusan kesim

amerikalarda okumus, memlekete döndüğünde annesinin komsu teyzelere hava attıgı, siyaset bilgisi ulemalık seviyesinde olan "kesim" ile oyunun değeri eşit olan kesimdir.

darbe olursa türkiye 15 yıl geriye gider

iktidar partisinin dünya görüşü ve dayatmalarıyla 100 yıl geriye gitmek yerine, tercih edilecek durumdur.

arap ın götünü öpmekle dudak kararmaz

arabın beyaz olması durumunda geçerli olabilecek durum.

bursaspor

acilen küme düşmesi gereken kaptanından kokmaya başlayan çirkef takım. *

devlet bahçeli akıllı olsun akıllı

olası şemdin sakık söylemi.. benim de olabilir bilmiyorum karar veremedim.

uğur uçar

düz, sıradan ve gaz topçunun teki.

hq

Metallica'nın 2008 başında çıkarmaya hazırlandığı albümün adı. master of puppets albümünden önceki sound'a dönmeyi planlıyormuş abiler. merakla bekliyoruz..

(bkz: the new song)
(bkz: the new song 2)

besiktas in otu boku imkb ye bildirmesi

Beşiktaş, iMKB'ye transfer raporu verdi ..

Beşiktaş, Kleberson aleyhine açtığı ve kazandığı davanın sonuçlarını iMKB'ye bildirdi.

Beşiktaş, A.Ş., TELLO'YU iMKB'YE BiLDiRDi...

Beşiktaş, karnının acıktığını imkb'ye...

Beşiktaş, çişinin geldiğini imkb'ye..

Ne imkb'ymiş arkadaş! her attığı adımı haber veriyo adamlar. olur ya ilk okul çocukları, dolu dolu bir okul gününün ardından eve gider ve heyecanla annesine "anne ben bugün ne yaptım biliyomusun!!" diye başlayan cümleler kurar ya, beşiktaş ta da onu seziyorum artık. rahat bırakın lan adamları. ona dürt buna dürt.. anan mı baban mı. bi gün "iyi de bana ne be adam!" diyecek imkb, o zaman hiç hoş olmayacak, canlar sıkılacak..

12 basketbol denen oyundan anlamayan adam

Engin, Ersan, Semih, Mehmet, Hidayet, Ender, Ermal, Cenk, ibrahim, Hakan, Kerem, Kaya... Aynı zamanda o sahada zorla bulunuyomuş gibi bir izlenim veren 12 adamdır. isteksiz ruhsuz cansız. yazık..

sabah kalkınca dinlenecek şarkılar

sabah kalkınca.. ne kalkınca arkadas? uyanınca desek ya şuna..

tanım : sabah ereksiyonu anında dinlenecek şarkılardır ya da uyanınca bilmiyorum emin değilim..

cadu

pis yobaz.

tansu çiller

tayyip, baykal, mesut yılmaz, çiller, erbakan toplanıp şöyle bir rodosa gitse de rahatlasak artık. bu kadının otelleri vardı yanlıs hatırlamıyorsam holiday inn diye. gitsinler orda takılsınlar.

günün tek cümlelik özeti

bölücülerin desteklediği yobazların yönettiği bir ülkede yaşamak istemiyorum.

22 temmuz 2007 seçimlerinin gösterdikleri

(bkz: post modern menemen)

postmodern menemen

rejim tehlikesi diye bas bas bağırılan bir ortamda söz konusu partinin %47 oy alması olayıdır. illa kubilay kafası kesip gezmek gerekmez. illa bi kafa kesilecekse, koyarlar cumhur sandığını halk önün işte sana kesik kafa. milletimin, laik türkiyemin kafası.

bagimsiz milletvekili adayi

anlam veremediğim siyasetçi tipi. sadece reklam için bu işi yapanlar oldugundan şüphe ediyorum artık. bu ne kardeşim bi pusula geldi elimize sandıkta, çarşaf çarşaf. hulki cevizoğlu ne işin var mecliste? bilmiyor musun seçilemeyeceğini? ne yapmışsın bu güne kadar da çıktın aday oluyorsun? hadi dersiniz ki idealisttir bilmemnedir. iyi. bana biri anlatsın,dr. sabri demirdöğen kimdir? neden aday olur? 413 oy almaya değmişmidir bnm sokağımı baştan başa afişe boğması? nasıl reklam bu kardeşim? bi de şey var, adanalı bağımısız aday ateş cumali şengül. ona kızamıyorum. ulan ben sınıf başkanlığına adaylığımı koysam en az 15 oy alırım. adam kimsesiz heralde 14 oy atmışlar.
gerçekten bu işin önümüzdeki seçimlerde bir düzene sokulması bir sınırlama getirilmesi belirli özellikler aranması gerekiyor. bu ne lan?

hulki cevizoğlu

tanım: ankara 1. bölge milletvekili adayı olup seçilememiştir.

ulan ne işin var senin mecliste. bu bağımsız işinin boku çıktı arkadaş.

abdulaziz yazar

chp hatay milletvekili.

mete aslan

Demokrat parti kuruldugunda, erkan mumcu ile birleşme triplerine girildiğinde, gerçekten baraj problemi olmadığı düşünülen zamanda kendisinden yıllardır beklenen milletvekili adaylığını koymayarak iskenderun halkından " bu herif gerizekalı heralde" diye tepki almış ama ağar'a da mumcu'ya da güvenlimeyeceğini biz iskenderunlulara kanıtlamıştır.

baskın oran

sesi kısılmış kişidir.

(bkz: sesiniz baskın çıksın)