bugün

hoş gelmiş o zaman yazarı.
entrylerini okuyunca %99 ihtimal ile daha yeni 16 'ına girmiş birisi olduğunu düşündüğüm yazar. bu aşağılama değildir kesinlikle. herkes 16' sından geçti. burdaki eleştiri, sözlüğün formatının nasıl olduğunu bilmeden başlık açıp, entry girmesidir. bunu da ancak kanı kaynayan birisi yapabilirdi. yaşını bu yüzden tahmin ettim. aramaya inanmaması, açtığı başlıklar bir bakılsa yüzde doksanı hatalıdır. umarım kendisini düzeltir.

saygılar.

ulan ben böyle ciddi entry girmezdim neyse.
(#7957551) entrysinde, abazan kelimesinin anlamını bilmediği halde ders vermeye çalışmış yazardır. batmıştır.
(bkz: abaza değil abazan)
(bkz: abaza)
(bkz: abazan)
harbiden 98'liymiş.

(bkz: #7969541)
98'liymiş kendileri nesildaşım yazar.
kill mill çok artistik kokan bir yazar. Yaşı küçük sanırım o yüzden bir hava atma istediği var hehe.
(#8544888) nolu entrysi ile beni benden alan yazardır. zaten kızlar tek başına dışarı çıkamazlar. zaten yazarın annesi, ablası, halası, teyzesi falan da yoktur. olsa da onlar dışarı tek başlarına çıkmazlar.

görsel

(bkz: genelleme yapmanın amına koymak)
sözlüğün en küçük yazarıdır yanılmıyorsam. 99lu yoktur heralde.*
kötülenen çoğu entrysini silen karmaya pek bir önem veren yazar.
bana kendini bir bok zanneden ukala yazar demiş. kendisi neyin laciverdi merak ediyoruz.
12 yaşında olan yazar. nasıl mı ?

(bkz: Bebelere balon)
kesin ilkokul öğrencisi, yazdıklarından belli oluyor. Ayrıca usernamesi bir amerikan güreşçisinin takma adı. böyle olanlar genelde 10-14 yaş arası oluyor.
entry'lerinde * kullanan yazar.

(bkz: #9530583)
kernel amadeus'un troll olduğunu bana güzel bir şekilde izah eden iyi bir yazardır. bu neticeden sonra kendilerini takip etmekle beraber iyi bir iletişim sağlayacağım.
artık yerden kalkması gerektiğini düşündüğüm nesildaş.
bana karşı seoviye geçen yazar. yerden kalkacağı günü iple çekiyorum.

büdüt: eksilenince entrylerini silmeye başlayan yazar.
eksiye artıya bu kadar kafasına takmasını algılayamadığım yazar. sanki para veriyorlar lan? her entrysinde bir eksi alsa hemen edit büdüt aaaa falan. ilginç birisi sorunları olabilir. 12 yaşındaymış. teşekkürler.
(bkz: leğendekiler)
ufacık minicik tepecik kardeşimiz.
(#9794015) şahsıma "ibne" demiş yazar.
(#9875366) ayar vermeyi eleştirerek ayar vermeye çalışan yazar. *
(#9875380)
(#9875386)

neyse ya ben bir şey yazmasam da olur artık, sabah sabah eğlendirdin beni yazarıdır. koştursun efenim sözlükte.
tuhaf bir yazardır.
üstüne gitmeyin.
an itibariyle sayfamdaki hoşgelmiş yazısını hoşgelmemiş yapmıştır.olmadı legendkiller olmadı.