bugün

hoşgelmiş 8. nesil yazar.
bursasporlu yazar arkadaş. hoşgeldin..
(#11576372)
hoş gelmiş demek isterdim ama maalesef boş gelmiş.
buraya bi şeyler yazarken bi bilen , orada bulunan çıkar mı diye düşünüp sonradan sallaman lazım.
keşke gelmeseydi dediğim yazar. hoşgeldin demek isterdim.
merdivenden yukarıya kaçan yazarlardan.
çarşı'nın lideri ve amigosu alen markaryan'a, 'ermeni' diyerek kendince hakaret ettiğini sanan ırkçı.
bir legend daha, kendisini misafir etmek istediğim yazar. hoş gelmiş.
taraftardaşım nesildaşımdır hoşgelmiştir.
22 aralık 2010 karşıyaka bursa türkiye kupası maçı için izmir atatürk'e gelip kale arkasında uslu uslu çekirdek çitleyen o taraftarlardan biri miydi, diye merak ettiğim bursa çocuğu.
(#11966974)
bursaspordan oyuncu çağrılmadığı için kalbi bu akşamki maçta belçikaylaymış kendisinin. ne diyelim. yazıklar olsun.
st pauli gibi cibilliyetsiz bir yazar yüzünden çaylak durumuna düşen ben çaylaklıktan kurtuldum sonunda...
çaylaklığı bile kendisine verilmiş bir lütuf olarak sayması gerekirken, bundan şikayetçi olan yazar.
anladığım kadarı ile yemyeşil bursa'nın bembeyaz oğlanıdır kendisi...
sözlüğün en iyi 56 yazarından biri, sözlüğe kattığı değer paha biçilemez.
bursaspor fanatiği bir bursalı kardeşimiz.
karşıyaka çarşısına gelmesi dört gözle beklenen yazarsıdır. (bkz: karşıyaka renkleri yeşil kırmızı)
(bkz: #13110107) bursoş'un çapı ne ki kuyruk acısı bırakabilsin diye sorulası yazar.*
(bkz: #13131061)

metin oktay'ın büyüklüğünü ti'ye almış kişi.

metin oktay senin için hiçbir şey ifade etmiyor olabilir. o'nun için yazı yazanların, o'nu övenlerin çoğu izlememiş olabilir. ama tarih dediğimiz bir olay var değil mi? bilgiler, öğretiler, ahlak, gelenek dediğimiz olaylar nesilden nesile aktarılarak öğrenilen şeyler değil de nedir?

metin oktay büyük topçu muydu? evet büyük topçuydu. inkar eden taş olur!

ama bizim için önemli olan büyük bir insan olmasıydı, büyük bir galatasaraylı olmasıydı.

çok zorunlu edit : #13131282 bu vatandaş metin oktay'ın şarkıcı olduğunu iddia etmiştir! gözlerime inanamıyorum!!!
(bkz: bursanın göt oğlanı teksası)
şu linkteki, http://ulu.so/u7zl59 ''kız isteme'' bestesine hayran olduğum taraftar grubu.