bugün

torrentten indirdiğim fakat windows 7 de bir türlü kuramadığım oyun. sanırım uyum problemi var sözlük.
Zombi furmaca oyunu, paso aynı aksiyon icraatinden tekrar oynanabilirlik azdır lakin multiplayer güzeldir.
çok güzel bir valve oyunudur. 4 kişilik bir insan grubu zombilere saldırır. üstelik özel zombiler ve multiplayer oynanıyor olması oyuna ayrı bir hava katmıştır.
(bkz: 10 numara)
karşıma tank çıktığında gerçekten bilgisayarın başından kalıp kaçmaya başladığım durumdur.
Güzel bir fps oyun olup multiplayer modu da oldukca başarılıdır.
özel zombileriyle sizi yerinizden hoptan oyun diyebilir. süper ötesi. aman kendinizi kaptırmayın. kendimden örnek veriyim. tank gelince bilgisayarın başından kalkıp kaçıyorum.
duyduğuma göre çok güzel bir oyunmuş.source motoru kullanıldığı için half life 2 ye benziyormuş.
(bkz: olsa da oynasak)
Zombi temalı olup 4 kişinin hayatta kalmasını konu alan oyundur. Evet efendim, bütün şehir zombi olmuş nedense bu 4 arkadaşımız turp gibi, bağışıklılık sistemi bu olsa gerek.
çok zevkli olan, oynamaktan bıktırmayan, ama oyuna girdiktan 15 dakika kadar sonra bilgisayarımın kapanması sebebiyle bir türlü tadına varamadığım valve yapımı oyun.
insanın korkarak oynadağı bir oturunca kalkmadığı oyun. Sağdan soldan çıkan zombilerin ardından kufur saydırtan oyun.
the walking dead'in oyun versiyonudur.
oyunu alıp binbir zorlukla yükledim ve oynadım.şunu söyleyebilirim ki single player bölümü tamamen abartılmış.öyle çok süper bişey beklemeyin.zaten oyunda counter strike gibi.ilerlemeli değil gibi.istediğin bölümü açıp oynuyorsun.hikaye falan zaten hiç yok.öyle kafan bozunca çıkıp tak tak öldürmek için güzel olabilir.ama hikaye bakımından sıfırın altında.ayrıca oyun boyunca ramak korkmadım.açıkçası valveden hikaye ve korku bakımından daha iyi şeyler beklerdim.ama karakter tasarımı fena değil.multiplayer oynandığında da zevkli olacağını düşünüyorum.
yaklasik 2 saat once torrent kardesimden yukledigim ve an itibariyle bitirdigim oyun-cuk.
multiplayer oynanması şiddetle tavsiyedir.
garanti bir hafta aralıksız oynanan oyun.
multiplayer oynarken biranda gidip ağlayan cadıyı vurup takım arkadaşlarınızın üzerine çekmesi hem çok zevklidir hem de bunu başkası yaparsa bu, bir puştluk örneğidir.
başlarda çok zevk alınsa da sonrasında sıkan oyun. hikaye yok. 3 çeşit yaratık var. oyna oyna nereye kadar ?
Bomba oyundur Buhartrsteam Tarafından türkçeye çevirilmektedir Bu yüzden Satın almayı düşünüyorum.
Zombie oyunlarının, en güzellerinden birtanesi çok gerçekçi bir oyun oyundan çok film gibi 'callay of duty'de oynanılası oyundur. Zaten zombie filmlerini çekerken bir çoğu bu oyunlarının aynısıdır. yani oyundan etkilenerek film yapılıyor.
serinin hem 1 hem 2. oyunları çok zevklidir. hayatım boyunca en çok oynadığım oyun serileri arasında başı çeker. gerek online gerekse single playerda sıkılmadan günlerce oynayabilirim. oyun çıkalı bunca zaman oldu hala hergün zombi biçiyorum.
multiplayerini geçtim single player bile insana zevk veriyor. ama dikkat üzerinize kusan tombiş zombiyi gördüğünüz an vurun.
12-13 yaşındaki tanıdıklarınıza uzun süre oynattığınızda eğlenceli sonuçlar alabileceğiniz oyun. geçtim oklavayı, çatalı kaşığı, salatadaki kıvırcık bile bomba oluyor.
yükleyip bi kaç günlük boş vaktimde oynamak istediğim oyun. lakin atıyorum call of da napacağımız anlatan bir harita ya da talimatlar var. ben bunda singıl pileyığ başladım. 4 eleman rastgele yardırıyoruz. zombi furuyoruz ama nereye gidicez nolucak. mercy hastanesinin tepesine git diyor. oklahoma yerlisi miyim ben nerden biliyim mercy nerde amk.

bilen biri yardım etsin pc left 4 dead 1 ..
Eskilerin en eglencelilerindendir.
nefret ettiğim oyun. açık ara nefret ediyor ve bulanların allah belasını versin diyom.
güncel Önemli Başlıklar