arkadaşlarla oynaması keyifli olan oyun. oyunda çoluk çocukla karşılaşınca oyundan soğuyorsunuz ve kaldırıyorsunuz ama ertesi gün tekrar indirmek zorunda kalıyorsunuz böyle de bir bağımlılık yapıyor bu oyun.
(bkz: akali)
yeni çıkan karakterler sırf satılsın diye özellikleri fule yakın tutulur. popüler olarak rp çekilip alınan karakterlerde aynı şekilde nerf yemez bu bu şekilde gider. zaten özel rün dizen adamı devirmek imkansıza yakın olur oyunda.

ek olarak yasuo, zed gibi karakterler nerf yemez çünkü bilinir ki canlı yayın yapan oyuncuların çoğu bunları oynar ve çoluk çocuğu özendirir bunlarda gider parayı bastırıp rp çeker. döngü bu şekilde hile falan ben görmedim oyunda ama asıl hileler böyle dönüyor işte.

not: öyle zaman oluyor ki hayatınızda etmeyeceğiniz hatta size ters düşen şeyleri söyletiyor bu veletler size tavsiyem kesinlikle oynamayın gidin yabancı dizi izleyin film izleyin en azından genel kültürünüzü geliştirin çoluk çocuğun olduğu bir platformu boşu boşuna zengin etmeyin.

ek olarak: kendine profesyonel oyuncu diyenlerin ağzında hep şu sözcükler olur "oyun kendini geliştirmeye bağlı" yahu unutun böyle şeyleri ne kendini geliştirmesi almışsın en baba ekipmanları dizmişsin özel rünü sonra tutturmuşsun yetenek işi. bok yetenek işi.
Tamamen yetenek isidir ekipmanla ve runle alakasi yok. Arkadasim challengera 3 run page ve en kiytirik mouse la falan cikti. Cogu da oyledir profesyonel oyuncularin. Hicbiri inkar etmez bi cogunun durumu yoktu profesyonel arenadan once.

Okullar kapandi... tehlike kapida.
ben varım ama feederım baştan söyleyeyim.
son yamasında (7.12) xayah nerf'e anlam veremedim. O kadar da ısınmıştım şampiyona.
En son syndra'nın baloncuklu skini çıktığında bıraktığım dota tükmüğü haline gelmiş oyun.
Az evvel sildiğim oyun, bu sondu.
telefonda alternatifleri olunca oynamadığım bi oyun. mobile legeng favorim
Rakan karakterinin nerf yemesi gereken oyundur.

Arkadaş sabit dursa kalkan alıyor kendine. Ne yapsa hep bir koruma.*
uzun zamandır oynamadığım oyun. uzun dediğim de birkaç hafta oldu.

maçlar uzun sürüyor. oynayacak vaktim olmuyor.
Yine saçma salak dengelemeler gelmiş oyundur. Yani bu oyunda sabit duran hiçbir şey yok. Hep bir değişim içinde.

Supporta geçtim 2 haftadır, tam yeni yeni alıştım derken hop eşyalar değişti. Öyle ufak değişimler de değil. Kefaret, solari, zeke hepsi rework yemiş. Athene ve buhurdanlık da değişti galiba ama ondan emin değilim.

Ya bu kadar oynamayın şu oyunun yapısıyla. Dfg yi ve mana potlarını kaldırdığınızda oyunda orta koridor kalmamıştı amk. Yeni yeni topluyor millet kendini. Suikastçiler büyücüler destekler hepsi değişiyor. Ama yasuoya, dariusa ve ireliaya kimse bakmıyor. Yahu bu oyun profesyonel arenadan ibaret değil. Soloq diye bir şey var ve oyunun asıl devamlılığını sağlıyor. insan biraz da şu tekli dereceli oynayan adamların fikrini alır aq.

Neyse oynamaya devam ama nereye kadar devam. Bir daha bu kadar değişirse bu oyun ağır söverim yemin olsun.
Dün üst üste 6 galibiyet bu gün üst üste 6 yenilgi alıp çıldırdığım oyun.

Rito bunu nasıl başarıyorun, 3 maç afk den gitti. 2 maç trollden.

En son masayı vurduğumda mouse falan yerdeydi.
hakkinda bu kadar entry girilince oldu sandigim oyun.
Yeni güncelleme geldi. Bundan sonra honorlarin ehemmiyeti artti. Profilinizde aldiginiz honor sayisi gozukecek ve ona göre oduller alabileceksiniz.
13 yaşındaki veletlerin size ana, bacı kayabileceği, yenerken çok zevkli olan ama yenilince oyunu silme isteği uyandıran oyun. Hadi yaşımızıda ifşa edelim 21 yaşında adamım arada bir giriyorum vakit geçsin diye ama bazen öyle küfürler ediyorlarki bilgisayarı parçalayasın geliyor. Hani belli çocuk olduğu bi tokatla komaya sokacağın çocuk sanal olduğu için ne ananı bırakıyo ne avradını. Bence bu oyuna yapılacak en büyük iyilik küfüre direk ban atmak olacaktır.
görsel oyunda küfür edenlere küfür o kadar fazla ki. Banlamıyorlarda bu kadar serbest hale geldi. diye sorarlar adama
Yeni gorevler falan gelmis. Dotadaki gibi. Oyunun bu aralar atraksiyona ihtiyaci var hep aynı şeyler millet sıkıldı.
lee sin gibi bir heronun üstüne hero yoktur bu oyunda.

https://www.youtube.com/w...DzrI&feature=youtu.be
ulti at lan ulti atsana it herif. bak öldüm.
(bkz: zall yetiş sözlüğü sikiyorlar)
Kanser sadece kanser. Çok şükür 2 yıldır oynamıyor um.
afedersiniz de bokum gibi oyundur. gidin dota hots falan oynayın şu velet oyununu oynamayın.
Tr sunucusu turkiye ye tasindi iyi internetle 9-15 ping alirsiniz ben en kotusuyle 27 ping Aliyorum. Ping sorunu yasayanlara duyrulur. Ranked maclarda belki cs yapmak daha kolay olur bu sekilde bilmiyorum henuz deneyimlemedim farkini. Oyuna girince sasirmayin.
Anivia'a yasuo buildi çıkanları da gördükten sonra pes ettiren oyun.
Herkesin oyun oynamaya hakkı var. Kimisi becerir, kimisi beceremez. Fakat bile isteye de gerizekalı olunmaz ki arkadaş.

Gun geçmiyor ki kendinden soğutmasın.
oyunu ekko çıkmadan iki ay evvel bıraktım, sezon 2'den beri oynuyordum. Resmen ilkokullu çocukların oynadığı, dota çakması oyundur arkadaşlar. Küfür eden ve feedleyen veletler ile doludur. Diamond elo'da dahi bunlar mevcuttu. Özlenen tek şey ise (bkz: zed)