bugün

bimin yeni bombası* adındanda anlaşılabileceği gibi mandalinalıdır.

(bkz: annelerin ısrarla bim içecekleri almaları)
90 kuruşa 1.5 litresi alınabilecek güzel tatlı içecek.
gayet hoş bir içecek tavsiye edilir.
sudan ucuzdur. tadı fena değildir ancak "ulan buna kabukları sıkıyolarmı yoksa kabuğunu soyuptamı sıkıyolar lan özüt olmasın bu kimyasal falan" gibi iç sorgulamalara sürükler.
sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez gazlı içeceklerinden. bim ürünü olduğu için ön yargıyla bakılmamalı, mutlaka denenmelidir.
(bkz: give it a try)
bu sıcak yaz günlerinde benim gibi züğürt olan sözlük yazarlarına hararetle tavsiye ettiğim içecek. içiniz, içiriniz. kısacası fakirlerin schweppes'i olarak adlandırıyorum kendisini.
le fer, le cola bir yana soğukken gerçekten tadı güzel olan mandalina aromalı gazoz.
sözlükteki övgüleri gördüğümden ve le fer gibi mükemmel bir içeceğin akrabası olduğunu bildiğimden aldığım, pek de bayılası olmayan bim içeceği. ha zararım oldu mu? sanmıyorum, fiyatı 90 kuruş civarı bir şeydi. herkes alsın denesin. bakarsınız hayatınızın içeceğini bulursunuz ve bana bir hayır duası edersiniz.*
mandalina aromalı gazoz. Bim ürünüdür. 90krş olmasına rağmen pek te tavsiye edilmeyen gazoz
Schweppes alacak kadar paranız yoksa gözünüz kapalı alabileceğiniz içecek. Mandalina tadı hissedilir ve soğuk içildiğinde çok güzeldir.
görsel
tekel votka ve kuru yemişin yanında insanı pilot iden içecek.
Tadı oldukca güzel bir icecek.
farkına yeni vardığım schweppes kadar güzel içecek.
Bim'in en iyi içeceği.