bugün

Yalancı geri döndü diye okudum.
efsane geri döndü..
sözlüğün en iyi yazarı.
Alaka göstermeseniz aslında kendi kendine solup gidecek. Gündem oldukça onun hoşuna gidiyor. Salın şunu solsun gitsin kendi halinde.
Hala hazzetmesem ve donuz listemin olmazsa olmazı olsa da sözlükte iyi vakit geçirmesini temenni ettiğim beni üzmüş yazar.
Varlığı neden bazı yazarları rahatsız etmektedir anlam veremediğimdir, kendi halinde entelektüel bir yazar... birde birden fazla çok hesabı olduğunu düşünmüyorum, kıza iftira atmayın.
sen misin lan beyinli? ayrıca belkide iyi ki, hayatımdan çıkmışsındır kim bilir arkamdan neler konuşmuş yüzeme kaç kere gülüp bana kötülük yapmışsındır.
sen bana hakaret ettin, bana saygısızlık yaptın. iki dünya bir olsa, yine de affetmem seni. çünkü sen başından büyük, aklından küçük işlerle ilgileniyorsun. ayrıca, sözlükten özür dileyebilirdin, buradan yazabiliyorsun. bu bir bahane olamaz.

özür dilersem eskisi gibi konuşup arkadaş olmaya devam edecek olduğumuzu kabul ediyorsan özür dilerim. yoksa özür dilemem. ayrıca ben sadece seninle şakalasmak istiyorum. şimdi siktirgit. ayrıca hatasını kabul edip senden özür dileyen bir insanı affetmiyorsan bu senin sorunundur. ben hatalarımı kabul eden ve kendimi değiştirmeye çalışıyorum oysa sen homofobik bir insansın. ayrıca haysiyetsiz bir insansın her şeye yaşa bağlıyorsun. başından büyük ne lan? ben insan değilmiyim yaşla ne alakası var? sürekli böyle iyi insan taklidi yaparak hiçbir yere gelemiyeceksin.
bu kızla hiçbir sorunum yokken durduk yere beni incitti ve hakaretler etti ve artık onu sevmiyorum. eskiden severdim. ayrıca onunla barışmak için özür dilemek isteyincede beni engellediğini gördüm.
anlam veremediğiim bir şekilde çok üzerine gidiliyor. larisa son kalemizdir.
Gerçekler... mi?
görsel
Gerçekler gün yüzüne çıkacak aslolan fenerbahce sjsjsj. Göreceksin, az kaldı, bekle 5 sene daha. Senin gösterdiğin gerçekler gerçek değil bu arada sjsjsj.. Günü geldiğinde göreceksin taaammı?
Ulan o kadar ifşaladık, bütün entrylerin aynı dakika oylanmış, görsellerle kanıtladık, hâlâ gelmiş gerçekler bıdı bıdı. He he tamam kimse inanmıyor 15+ feykin olduğuna asfadfs çok komik lan swh.

(bkz: Larisalisa nın bir sürü feyk hesabının olması)
Ben de geçen gün nasıl oldun diye mesaj atmak istedim ama mesaj alımına kapalıymış. Umarım daha iyi olmuştur.
- gerçekler ne zaman gün yüzüne çıkacak?
+ hiç bir zaman.

Evet.
ben kendime: doğruluğuma ve haklılığıma inanıyorum. gerçeklerin gün yüzüne çıkacağı gün, konuşmaya utanacaksınız..
Bu şey değil mi ya? Hani kendisini sürekli feyk hesaplarıyla artılayan kız. Sonra sessiz kalmayı filan yazmış.. Tamam he he inandık.
hoş geldin fıstık.
benim becereksizliğim işte.. uf pauajjaja.
Donuz listesine eklenmiş köftelerin mesajı ona gitmiyor, evet..
Özel msj alımına kapalı fjgjhhjjn.
sizce de bu kızın üzerine çok gidilmiyor mu?
narin ve kırılgan bir çiçek gibidir. güneş gibi açmıştır sözlüğümüze.

var ol güzel kız, kardeşlerin en tatlısı. en şirini.
Pek sevmesem de, donuz listemde bulunmaya devam etse de sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar. Hep mutlu, hep uzak olsun.
Hakkında 47 entry girilince mortingen oldi sandım.

Alemsinizzzzz..

Swh...