bugün

Kendini önemli biri sanan kişidir. Hayır google kullanıyorsan adamlar her şeyini izliyor zaten neyin tribidir bu. Üniversitede amfide bile vardır bunlardan.
"cia" nin "mossad"ın "kgb" nin peşinde olduğunun farkında olan insandır.
benimdir. belki beni izlerler diye kapatıyorum. yüzüm çıkmasın .
aslında gayet akıllı işidir.
uzaktan laap diye erişiyor resimlerinizi çekiyorlar.
(bkz: mark zuckerberg)
https://youtu.be/87mEj1ihRe0
Düz telefon kullanır.
bant değil de sticker'la yaptığım şey. zaten ilk aldığımda kameranın hemen yanında "webcam optimized" yazan bir sticker vardı. onun biraz sola kaydırdım, o kadar. zaten sanırım bu iş için oraya konmuş o sticker.
kız arkadaşım "ya sen yazılımcısın, hack mack uğraştın o kadar sabah falan açarsın o tiple dalga geçmek için" diyerek bantladı. tuhaf insanlardır.
Önemli biri olsam tamam da saf düz gereksiz biriyim mk beni görseler ne olur görmeseler ne olur.
Okulda gördüğüm çoğu insandır.

Onlardan görüp biz de aynısını yaptık.

Telefonun önündeki kamerayı bantlayan bile gördüm.
izlenmek istenmiyordur.
bir dönemler ben ama artık değilimdir, mümkünse alsın hatta ki tazminat davası açayım manevi cebir diyerek.
siyasete atılmasında bir mani olmayan insandır.

8 yıldır hiç aklıma gelmemişti böyle bir şey. siyasete girsem anında bitirirler beni anında.
laptop bataryasını bantlayanı bilmemde bu başlığı görünce laptop kamerasına cia bağlanıp evi izlemesin diye kamerayı bantlayanlar aklıma geldi şimdi durduk yere gerildim.
Yolda yürürken ara ara arkasına dönüp bakar.
cia tarafından izlenilme şüphesi yaşar.
çok fazla person of interest izlemiştir. benim kameramda yara bandı var, daha önce bantlayıp zarar verdiğim için yara bandıyla kapattım.
ya sevişiyor ya çıplak oturuyor laptopın karşısında.
bilhassa rte nin biligisayar kullanırken webcam görüntüsü ortaya çıktıktan sonra laptop kullananların yaptığı eylemdir.
Software devoloper arkadaşlarımın şerrinden kaçıyorum telefonunun mikrofonunu söktüm kulaklık ile konuşuyorum tehlikeli ve namussuz dostlarım var.
mark zuckerberg'dir. paranoyak herif işte. bu bilgisayar işlerinden hiç anlamadığı çok belli. seni nasıl izlesinler oradan cahil herif. di mi ? o bilmez, biz biliriz.
görsel

https://www.ntv.com.tr/te...di,QzAnDPSEekaVa1ecVmnfGw
Birçok ünlünün yaptığı biliniyor.

Ünlü olsam bende yapardım.
bilgisayarı virüslü olabilir.
Benimdir. Siyah elektrik bandı var. Çok bilim kurgu izlemekten mi oluyor nedir bilmiyorum ama o açıkken rahatsız oluyorum. Zaten bi işime yaramıyor o kamera benim.