bugün

entry'ler (35)

sözlüğe bir güzellik bırak

Şimdi şuraya kendimi bırakacağım ıkı mıkı.

eski sevgilinizle bir günlüğüne kelepçelendiniz

söylemediğim her şeyi söyler başının net etini yerim. sonra da şimdi ne yapıyorsan yap hadi der usulca yine uzaklaşırım. içimde kalmasın sonuçta çünkü.

bira

Amele içkisi diyen kişilere çekinmeden ameleyim dediğim, su niyetine tüketilebilen içecek.

düştüğünde yok olan şeyler

Piercing’in yuvarlak ucu.

birini nasıl unutursunuz

unutamayacağını ama geçmişte bırakman gerektiğini kabullenerek unutmuş gibi olabilirsin. unutmak istiyorsan beyin hasarı şart.

sözlük yazarlarının çizimleri

görsel
Bu da sayılıyor mu?

mağazada baktığı kıyafeti katlayan insan

Dağınık bırakmak da katlayıp bırakmak da ayıptır bence. Sonuçta sen oradaki görevlinin yapması gereken şeyi yaparsan ona ihtiyaç duymayacaklardır. Ama sırf bu düşünceyle de ortalığı pazar yerine çevirmek doğru olmayacaktır. Düzensizce düzeninde bırakmanızı öneririm.

başkaları karla boğuşurken dondurma yemek

Şeyma Subaşı olmak da denilebilir.

3 boyutlu görmek

eğer mesleğiniz 3d çizimler üstüneyse mecbursunuzdur, temple grandin gibi her yere açıları yazarmışcasına boyutlandırmaya başlıyabiliyorsunuz bir süre sonra.

bay kelimesi bayan kelimesinden kırpılmıştır

"bayan değil kadın" diyenlerle dolmamış daha burası, ben yazayım bari.

gece 2 45 te ateşlenen sigara

gece 03:25'de ateşlenen sigara gece 02:45'de ateşlenen sigarayı döver.

yemek yemek

duygusal açlığı reel gıdalarla bastıramıyorsunuz arkadaşlar, yaşamak için yiyin, yemek için yaşamayın. şiddetle tavsiyemdir, daha iyi hissedeceksiniz.

ailevi sorunlar ile büyüyen çocuk

sorunları atlatıp gerçekten büyümüşse, dayanıklıdır. çoğu insandan daha güçlüdür ve farkındadır.

şömineye odun keserken tırnağın kırılması

yemişim tırnağını dedirten durum. şömine bulmuşum, yetmemiş üstüne kesmeye odun bulmuşum tırnağı mı düşüneceğim?

gecenin şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=1P43uUqAGDo

şuraya bırakıyorum ben de öyleyse.

dinler ve masalların aynı olması

dinlerin aslında masal olması gerçeği değil mi bu ya?

yanlızlık gerçek kırallıktır diyen kız

yalnızlığını bozmaya değecek kimseyle tanışmamış kızdır.

laptop kamerasını bantlayan insan

çok fazla person of interest izlemiştir. benim kameramda yara bandı var, daha önce bantlayıp zarar verdiğim için yara bandıyla kapattım.

peşinden atla binlerce km gidilen kızın reddetmesi

vallahi atla iyiymiş, peşinden dağlarda günde 30 km yürüdünüz mi siz hiç? antalya kurağında 25-30 km de bir suyu zor buluyorsunuz. likya yoluymuş, yol güzel de su yok su.

Not: kızın demişsiniz ama araya erkeğin peşinden giden olarak kaynayayım.

mesajlaşılan erkeğin fotoğraf istemesi

Tanıyacak kadar mesajlaşmamışsa şekilcidir, tanımaya başladıysa artık merak ediyordur ve haklıdır.