1. 1.
  lamborghini firmasının 1.4 milyon dolar etiketli son bombası. frankfurt'ta volkswagen tarafından tanıtımı yapılmış olup ilk etapta 20 adet üretilmiş ve hepsi satılmıştır. murcielago lp640 modelinin motor ve dizayn bakımından geliştirilmiş halidir. yine 12 silindirli ve 0-100 kmh hızlanmasını 3.4 saniyede tamamlıyor.
  2 ... yozishanko
 2. 2.
  countach'dan beri bu kadar keskin hatları olan bir araba üretmemişti lamborghini. arkadan görünümü countach'a çok benziyor zaten. uçak gibi olmuş.
  2 ... ghost whisperer
 3. 3.
  içinde eva olunca değerini 10 a katlayan araba.**
  2 ... orn wan kenobi
 4. 4.
  lamborghini murcielago platformu üzerinde üretilmiştir. iç dizaynı murciélago ile neredeyse aynı. ancak kullanılan malzeme ve işçilik daha kaliteli.
  1 ... faaip de oiad
 5. 5.
  650 (yazıyla altıyüzelli) beygir gücüne sahip, 1 milyon Euro fiyat etiketiyle satışa sürülen (vergiler hariç tabii ki) hayvan araba. Çok sert görünüyor ve Gallardo veya Murcièlago gibi yumuşağımsı hatlara sahip değil. Adını 1943 yılında Felix Gruon ismindeki matadoru yenen boğadan almış. *50 Centin kullanacağı arabadır bu arada.

  edit : kendisini http://www.youtube.com/watch?v=UovB1UjaPX8+ linkinden izleyebilirsiniz.
  2 ... wtsnake
 6. 6.
  bu model adını, 1943 yılında arenada ölen ünlü ispanyol matador felix guzman'ı öldüren Reventon isimli boğadan almıştır.
  1 ... beyazyelkenli
 7. 7.
  italya da bulunan Ghedi Üssüne götürülen Reventon, rakibi'' olan italyan Hava Kuvvetlerine ait A200-A Tornado tipi savaş uçağıyla yarışan: 100 km'ye 3,4 snyede ulaşan, 6,5 litre hacimli, 12 silindirli, 650 beygir güç üreten araç.
  araç dedik hakaretmi ettik acaba?
  (bkz: o bir hayvan)
  (bkz: yuh artık ya)
  (bkz: kardeşim kıskanıyoz olanı var olmayanı var)
  (bkz: 2007nin en büyük terbiyesizliği)
  2 ... ruhadam
 8. 8.
  bildiğin decepticondur.
  5 -1 ... yavuzum backs
 9. 9.
  afedersiniz ama götüme benzeyen arabadır. abartılı derecede köşeli tasarımıyla f-117'ye benziyor, olmamış. traktörden ziyade gerçek bir araba üreticisi için; (bkz: ferrari)
  1 -4 ... pulemjot kalashnikova
 10. 10.
  Boşa para olan arabadır.
  Normal lamborghini murcielago'dan bir farkı yoktur. Sadece şekil itibariyle farklıdır. Ama aralarında 1 milyon dolardan fazla para farkı vardır.
  Konsept bir arabadır.
  1 ... bugun variz yarin yokuz